Legfrissebb kommentek

A Batman and Harley Quinn filmet össze lehetne kötni a többi DC Comics animációval és Batman filmekkel. Ez utóbbiakhoz lehetne csatolni a Killing Joke-ot is.

2017-08-19 20:21:30 Batman and Harley Quinn (2017) BonnyJohnny (3) #1

Az nem annyira baj, hogy komolytalanabbra vették a figurát egy rész erejéig, de teljesen széteső, és rövidsége ellenére is túlnyújtottnak tűnik.

Jó lenne ezt is beszerezni....

2017-08-19 20:16:00 [Általános fórum] Mizi #7026

Nekem is. :D

(Amúgy a kedvenc filmem nincs is a listán. :P )

előzmény: budaik (#7025)

2017-08-19 15:52:46 Titicut Follies (1967) necksprain (?) #1

a meth drinker, már sajnos inaktív táncdalegyüttes is felhasználta.

További kommentek...

A nap filmje

Sing Street (2016)

4,2 ★★★★☆ Sing Street (2016)

(John Carney (V))
amerikai-angol-ír dráma, szerelmi történet, vígjáték, zenés film

Az 1980-as évek közepén a Dublinban élő Conor családi helyzete egyre feszültebbé válik, és ráadásul anyagi okok miatt át is íratják egy másik iskolába. Egy nap megismerkedik egy rejtélyes, magát modellnek nevező lánnyal, akit úgy próbál lenyűgözni, hogy zenekart alapít.

Korábbi napok filmjei...

Bemutatók

További bemutatók...

Legfrissebb írások

[fidelio.hu] Hogyan lesz a blockbusterek filmzenéje egyszer használatos szemét?

Fel tudod idézni a Star Wars filmzenéjét? A Harry Potterét? A gyűrűk uráét? Hát hogyne! Már talán dúdolod is. És valamelyik Marvel-film zenéjét? Na ugye, hogy nem. Hollywood futószalagon gyártott szemetet kever a filmjei alá, és ez mégsem zavar senkit.

[hu.ign.com] MINDENT EGY LAPRA TESZ FEL

Hiába van két igen tehetséges komikusod és egy vicces alapötleted, ha az előbbieket teljesen magukra hagyod, mert az utóbbiból képtelen vagy igazán komikus helyzeteket kihozni. A szerencse háza emiatt leginkább egy óriási kihagyott ziccerként fog bevonulni a történelembe.

Tovább...

[www.vox.hu] Nincs nő, nincs sírás.

A törvény nemében cselekményvezetése elképesztően döcögős, a viccesnek szánt jelenetek javarészt csak hányavetien egymás után vannak dobálva, így kicsit olyan élmény a filmet nézni, mintha az utcán egy pityókás ismeretlen állna neki viccelődni, javarészt összefüggéstelenül.

További írások...

Szavazz: Ki a kedvenc ítészed a minden idők 20 legszószátyárabb KT-se közül?

További szavazások...

Random idézet

Abel Morales: Hogy vannak a lányok? Már vagy ezer éve nem láttam őket.
Anna Morales: Jól vannak. Én dugtam ma ágyba őket. Mondtam nekik, hogy apu elment, hogy gondoskodjon rólunk. Mondtam, hogy bármit akar, azt eléri. És nincs olyan, nincs olyan ember aki az útjába állhatna. Ez minden fáradtságot megér.
Abel Morales: Persze.
Anna Morales: Hé! Nézz csak ránk, megéri!
Abel Morales: Tudom, tudom.

További idézetek...

Random érdekesség

Svěrák a FAMU végzős hallgatója volt ekkor.

További érdekességek...

A nap toplistája

Az öt legjobb kortárs európai rendező (Tenebra)

További toplisták...