Legfrissebb kommentek

2017-07-23 14:54:16 [Megérdemelte-e az Oscart...] Vektor #10227

Enyedi Ildikó bekerült a Velencei filmfesztivál zsűriébe.

2017-07-23 14:41:27 7 Witches (2017) BonnyJohnny (2) #1

Egy kicsit kevesebb még a semminél is. Kegyelem kettes.

2017-07-23 14:40:20 Tonight She Comes (2016) BonnyJohnny (2) #1

Az első fele még elmegy, de miután bejutnak a házba elszaródik a történet, a feszültséget unalmas beszéd, a horrort undorítóság váltja. Kár érte.

2017-07-23 14:31:42 [Hamarosan a mozikban!] hhgygy #6267

Én is tegnap néztem a trailerét és csekkoltam, hogy csak nem Vangelist kérték fel a soundtrackre, de az izlandi Jóhann Jóhannsson nagyon udvariasan igazodott.

előzmény: kwzatz (#6266)

2017-07-23 14:26:42 Toni Erdmann (2016) ryood (5) #28

igen, egyre..

előzmény: somogyireka (#27)

További kommentek...

A nap filmje

Vad Magyarország - A vizek birodalma (2011)

4,5 ★★★★☆ Vad Magyarország - A vizek birodalma (2011)

(Török Zoltán)
magyar-német dokumentumfilm

Egy rétisas család mindennapjai és egy fiatal vidra kalandjai - valahol a magyar mocsarak mélyén. Egész estés természetfilm Magyarország tájairól, állatvilágáról és természethez kötődő hagyományairól, látványos képekkel, szépséges zenével, Kulka János narrációjával.

A magyar-német koprodukcióban készült egyórás természetfilm lenyűgöző képi világával és sodró történetével méltón jeleníti meg Magyarország tájait, állatvilágát és természethez kötődő hagyományait. A négy évszakon átívelő, több mint húsz hazai helyszínen forgatott film évtizedek óta az első, hazánk vadvilágát átfogóan bemutató produkció.

Korábbi napok filmjei...

Bemutatók

További bemutatók...

Legfrissebb írások

[roboraptor.24.hu] Amikor világok találkoznak: Star Trek a majmok bolygóján

Emlékeztek a klasszikus Star Trek sorozatnak arra a részére, amikor Kirkék egy olyan Földön találták magukat, amelyet intelligens főemlősök uraltak? Nem? Pedig, olyannyira kézenfekvő ötlet, hogy nem is értem, hogy eddig miért nem jutott eszébe korában senkinek. Szerencsére 2015-ben a Tipton testvérek és Rachel Stott végre elhozta azt a crossovert, amire már majdnem negyven éve várnak a sci-fi rajongók: Star Trek a majmok bolygóján!

Tovább...

[www.puliwood.hu] A bicikli esete a szuperszonikus repülőgéppel.

A látvánnyal kapcsolatban a fő probléma, hogy Luc Besson elfelejti, hogy nem a 20 évvel ezelőtti technológiával kell versenyeznie, hanem a Hollywoodból számolatlanul ömlő, nagy költségvetésű, vizuálisan vérprofi munkákkal. A versenyt felveszi, de meg azért nem nyeri.

Tovább...

[www.origo.hu] Pont ilyen őrültnek kell lennie egy űrkalandnak

A nagy tobzódás sokaknál kiverheti a biztosítékot, és Dane DeHaan sem tud Bruce Willis örökébe lépni. De ilyen önfeledtnek rég éreztük magunkat a moziban.

További írások...

Szavazz: A kék bolygó II. kapcsán: melyik híresebb David Attenborough dokut szeretted leginkább?

További szavazások...

Random idézet

Don Massaredo: Egy Önöket érintő levelet kaptam, mr. Hornblower, Madridból a Főméltóságú Uraktól.
Horatio Hornblower: Igen, uram?
Don Massaredo: A Főminiszter értesít, a bátorságukra való tekintettel, mellyel életeket mentettek, saját életük kockáztatásával, Ön és emberei visszanyerik a szabadságukat.
Horatio Hornblower: Elmehetünk?
Don Massaredo: Valami effélét jelent az a szó, hogy szabadság.
Horatio Hornblower: Köszönöm, uram! Nagyon megtisztelő a Főméltóságú Urak figyelme.
Don Massaredo: Mmm. Attól tartok nem tudják, hogy kit bocsátottak, hányszor fog borsot törni a Főméltóságú orruk alá az elkövetkező években.
Horatio Hornblower: Azon leszek majd, hogy mielőbb megtudják, uram.

További idézetek...

Random érdekesség

Victoria Beckhamnek felajánlottak egy cameo szerepet, de nem tudta összeegyeztetni a forgatást a Spice Girls turné próbáival.

További érdekességek...

A nap toplistája

Borzalmas filmek (a populárisnak szánt kategóriából) (slawter)

További toplisták...