Legfrissebb kommentek

Izé, most akkor Ádámkát anyukája egyedül neveli, vagy van férje is? Anyukáját miért hagyta ott óriásláb apukája? Vagy fordítva történt?

Nem láttam, csak a leírás alapján rögtön beugrottak ezek a pikáns kérdések. Akinek talpraesett gyerekei vannak, szerintem ő sem ússza meg ezeket a kérdéseket, ha együtt megnézik a filmet.

2017-09-19 15:24:43 The Itching (2016) tomside (5) #8

Hogy ezt még mindig nem láttuk elegen!
Pedig tényleg csak 16 perc (zsenialitás...)!

2017-09-19 14:17:27 Dunkirk (2017) csabaga (?) #71

A német páncélosok messze lehagyták a gyalogságot,ezért kaptak állj parancsot,tartva a bekerítéstől. Hitler és a béke,ez most komoly? Az angol hadsereg hadereje töredékét vetette csak be a francia fronton,ez egyébként komoly hiba volt,az I. Világháborút utánozták,csak ott a franciák egyedül megállították a németeket,majd az angolok újabb csapatokat küldtek.Összesen akkor kb. 9 millió (!) embert mozgósítottak és nem 200 ezret. Hol itt a katonai vereség? Később a németek partraszállni nem mertek, a légicsatát meg elvesztették.

2017-09-19 11:16:06 Kedi (2016) / Kedi - Isztambul macskái ryood (5) #10

és belefér az is, hogy mindkettőt kedvelem? (jó, a macskák közelebb állnak azért..)

előzmény: somogyireka (#9)

2017-09-19 10:54:43 It Follows (2014) / Valami követ paksiendre (2) #70

Engem eléggé zavart, sőt az is, hogy egy jeleneten belül az egyik snittnél tűzött a nap, a másik snittnél pedig borús volt az ég, aztán megint sütött. Ezt se kerestem nagyítóval, egy filmben igenis figyeljenek ezekre.

További kommentek...

A nap filmje

Incendies (2010)

4,1 ★★★★☆ Incendies (2010)
Felperzselt föld
(Denis Villeneuve)
francia-kanadai dráma, háborús film

A Kanadában élő Nawal Marwan utolsó kívánsága, hogy ikergyermekei utazzanak a Közel-keletre, és kutassák fel apjukat - akiről azt hitték, hogy halott - és testvérüket, akiről pedig még nem is hallottak...

Korábbi napok filmjei...

Bemutatók

További bemutatók...

Legfrissebb írások

[roboraptor.24.hu] Ezeket a könyveket még elolvashatod, mielőtt megnézed a filmet

Összegyüjtöttük a nem túl távoli jövőben megjelenő, vagy már minisorozatban éppen futó könyvadaptációkat, hogy mindenki időben tudjon még szert tenni egy példányra, ha a megtekintés előtt el szeretné olvasni.

[www.prae.hu] Az újrakezdés horrorja

Darren Aronofsky szerelemprojektjével, a három éve bemutatott Noéval nem lopta be magát a nézők és a kritikusok szívébe, ám a rendező Velencében és miskolci Jameson Cinefesten is vetített felkavaró pszichothrillerével, az anyám!-mal visszatért régi önmagához.

[www.prae.hu] Szépségek és szörnyetegek

A 6. Mozinet Filmnapokon került bemutatásra Bruno Dumont szürreális kosztümös dramedy-je, A sors kegyeltjei… meg a többiek, mely abszurd humorral, egy fájdalmas szerelmi történeten keresztül beszél a szexuális identitás felvállalásának nehézségeiről.

További írások...

Szavazz: Ezen (fiktív) filmcímek közül melyik keltené fel leginkább az érdeklődésed?

További szavazások...

Random idézet

A lány visszajön és enni hoz neki:

Robert Tisdall: Lám, mégis csak visszajött. Elhiszi, hogy ártatlan vagyok.
Erica Burgoyne: Nem azért! Csak a tartozásomat akartam leróni.
Robert Tisdall: Mi az ott? Étel?
Erica Burgoyne: Én...fogalmam sincs róla. Akkor... viszlát!
Robert Tisdall: Igaza van, veszélyes velem együtt lennie! Rendkívül hálás vagyok. Na ez vigasztalja önt, biztosíthatom, hogy ártatlan vagyok. Mivel sejtelmem sem volt, mibe keveredtem, elszöktem ma reggel. Ha eljuthatnék a fogadóba, tisztázhatnám ezt a rémes helyzetet. Ha megengedi, eszem. Már kopog a szemem az éhségtől. Utoljára 34 órája ittam egy teát. Nem mert kést hozni, egy elvetemült gyilkosnak?
Erica Burgoyne: Nem azért nem hoztam! Elfelejtettem!
Robert Tisdall: Látja, tényleg nem hiszi el, hogy gyilkos vagyok!

PG

További idézetek...

Random érdekesség

Mexikóban, az első bemutató idején csupán három napig játszották a mozik a filmet a sajtó, a kormány és a felső és középosztály feldühödött reakciói miatt.

További érdekességek...

A nap toplistája

Tíz kedvenc filmzeném (Újpest Ostora)

További toplisták...