Legfrissebb kommentek

2017-08-20 17:10:12 [Általános fórum] critixx #7030

Sajnos a Szakadt függönyt és a Topázt gyakran összekeverem.

Itt van egy hiba az egyik kérdésben, ugyanis a Mechanikus narancs nem volt 30 évig betiltva Nagy Britanniában. Kubrick maga vonta vissza a forgalmazásból, miután fülébe jutott, hogy egyes fiatalokból álló bandák a filmben látottakat utánozva követtek el brutális dolgokat, és csak a rendező halála után kezdték el újra játszani.

2017-08-20 15:55:00 The Exterminator (1980) / Exterminator budaik (3) #1

Ez sokkal jobb film, mint amit első ránézésre ígér. Igaz nagyon gagyin van néhol megcsinálva és a főszereplő is rettentően karizmátlan. De engem megragadott, nem úgy trash, ahogy a műfaja ígéri :D

2017-08-20 15:52:04 Dunkirk (2017) desolator (4) #65

A Googlemaps pont a díszletek építésekor járt a helyszínen. Itt jól látható, hogy több modern épület is szinte változatlanul került be a filmbe. https://www.google.hu/maps/@51.0499265,2.391205,3a,75y,213.9h,75.63t/data=!3m6!1e1!3m4!1stGkiL8ubCRZm485bZJ9eMw!2e0!7i13312!8i6656

előzmény: kovi1970 (#64)

A grafikával egy Asylum produkcióban nem szoktam törődni. És őszintén szólva a lovag csapatban én láttam is fantáziát. Amit természetesen kihasználatlanul hagynak. Összességében valóban a nevetséges jelző illik rá legjobban.

2017-08-20 14:48:44 Batman and Harley Quinn (2017) BonnyJohnny (2) #3

És Batman sincs túlzottan a helyzet magaslatán. Meg néha a humor sem működik.
Legyen kettes. :)

előzmény: ChYga (#2)

További kommentek...

A nap filmje

Jutalomutazás (1975)

4,2 ★★★★☆ Jutalomutazás (1975)

(Dárday István, Szalai Györgyi)
magyar szatíra

Forgó Anna, járási úttörőtitkár váratlanul azt a megtiszteltető értesítést kapja, hogy egy úttörőt jelölhetnek angliai jutalomutazásra. Megindul a keresés mechanikus gépezete a feltételeknek megfelelő, 13-14 éves, jótanuló, fizikai dolgozó gyermeke, valamilyen hangszeren is játszani tudó jelölt keresésére. Végre egy falusi iskola lázas sietséggel előállítja Balogh Tibit, aki ítéletük szerint megfelel a feltételeknek. A mezőről, a munkából becipelt szülők föl sem eszmélnek, máris írásos engedélyüket adják az úthoz. Tibi anyja azonban végül visszavonja beleegyezését.

Korábbi napok filmjei...

Bemutatók

További bemutatók...

Legfrissebb írások

[fidelio.hu] Hogyan lesz a blockbusterek filmzenéje egyszer használatos szemét?

Fel tudod idézni a Star Wars filmzenéjét? A Harry Potterét? A gyűrűk uráét? Hát hogyne! Már talán dúdolod is. És valamelyik Marvel-film zenéjét? Na ugye, hogy nem. Hollywood futószalagon gyártott szemetet kever a filmjei alá, és ez mégsem zavar senkit.

[hu.ign.com] MINDENT EGY LAPRA TESZ FEL

Hiába van két igen tehetséges komikusod és egy vicces alapötleted, ha az előbbieket teljesen magukra hagyod, mert az utóbbiból képtelen vagy igazán komikus helyzeteket kihozni. A szerencse háza emiatt leginkább egy óriási kihagyott ziccerként fog bevonulni a történelembe.

Tovább...

[www.vox.hu] Nincs nő, nincs sírás.

A törvény nemében cselekményvezetése elképesztően döcögős, a viccesnek szánt jelenetek javarészt csak hányavetien egymás után vannak dobálva, így kicsit olyan élmény a filmet nézni, mintha az utcán egy pityókás ismeretlen állna neki viccelődni, javarészt összefüggéstelenül.

További írások...

Szavazz: Mennyire figyelsz oda, hogy melyik filmet ki forgalmazza?

További szavazások...

Random idézet

Chris D'Amico / Mutterbever: Miért? Most tanítottál meg mindent, amit tudnom kell.

További idézetek...

Random érdekesség

Egy újszülöttnek minden vicc új, hátha ezt is olvassa egy újszülött:
a film eredeti címe: A jó, a csúf, a rossz.

További érdekességek...

A nap toplistája

film + zene (egy jelenet) (dézi)

További toplisták...