Legfrissebb kommentek

előzmény: Bruce94 (#22)

Akkor miért nem lett Christian Bale az új Jamaes Bond? :D

:D

2019-06-15 23:59:11 Gran Torino (2008) Sziez (3) #190

Banális történet rengeteg klisével, mégis nézhető.

2019-06-15 23:55:24 Sóbálvány (1958) Sziez (5) #4

Remek film arról, hogyan lehet (vagy nem lehet) feldolgozni a gyötrő bűntudatot. Páger Antal zseniális, valóban úgy játszik, mintha személyesen is érintené a történetben felvetett kérdés. De ő minden filmben képes volt hiteles alakítást nyújtani.

2019-06-15 23:48:05 Tegnap (1959) Sziez (?) #2

Szerintem meg érdekes.

További kommentek...

A nap filmje

La sconosciuta (2006)

4,0 ★★★★☆ La sconosciuta (2006)
Az ismeretlen
(Giuseppe Tornatore)
francia-olasz dráma, thriller

A megaláztatásokkal és kegyetlenségekkel teli múltja elől menekülő Irena Olaszországban keresi a helyét és jövőjét. A két idősík szoros összefonódásából apránként egy rejtélyes, feszültségekkel teli történet bontakozik ki. Ki is valójában Irena, és miért akar bármi áron takarítói állást szerezni magának egy exkluzív lakóépületben, illetve az ott élő egyik aranyműves család alkalmazásába kerülni? Kik járnak a nyomában sötét, tragikus múltjából, és miért fenyegetik terveit?

Korábbi napok filmjei...

Bemutatók

További bemutatók...

Legfrissebb írások

[www.filmtekercs.hu] A sorozat, ami ki fogja verni a biztosítékot – Eufória

Az HBO most sem gatyázik, az Eufória kendőzetlen őszinteséggel és nyerseséggel beszél a millenium után született, manapság 16-17 éves korosztály problémáiról. Azokról, akik a világ minden tudásával a zsebükben születtek egy minden eddiginél nyitottabb világba. És bizony a végeredmény nagyon sötét lett, annyira, hogy azt nem minden gyomor tudja majd megemészteni.

[kritikairoda.blog.hu] X-Men: Sötét Főnix kritika

A Sötét Főnix korrekt, tisztességes X-Men mozi. Hibái ellenére nagyon szórakoztató, valamint meglepően sötét hagvételű.

[kepek.444.hu] Csernobil: A Szovjetunió hősei

Már az első epizód után leesett az állam: soha nem láttam nyugati filmet, amely ennyire hitelesen lett volna képes fölidézni kelet-európai helyzeteket, arcokat, mondatokat.

További írások...

Szavazz: Melyik skandináv ország filmjei állnak hozzád a legközelebb?

További szavazások...

Random idézet

Smek kapitány: Nézzétek ezt a zamatos gyümölcsöt! (Bekapja a rögbi labdát)

További idézetek...

Random érdekesség

A kisregényben János édesanyja 96 éves, a filmben azonban nagyjából 76 (ami közelebb áll az őt alakító Darvas Lilihez, aki 68 éves volt, mikor a filmben szerepelt).

További érdekességek...

A nap toplistája

kedvenc színésznők (top 8) (dézi)

További toplisták...