Legfrissebb kommentek

hatalmas film!! dikalosz-újpest-soltyk-tomside tengelynek erősen ajánlott.

Azon agyaltam a napokban miután megnéztem a Volt egyszer egy Hollywoodot, hogy melyik az a karakter aki szintén valamelyest Tarantinohoz köthető és hasonlóan imádtam mint Cliff Booth-ot. Tehát elsőosztályú menő karakter, "némi" agresszióval és mégis olyan profi alakítással, hogy nem lehet nem imádni, nah ez a karakter azt hiszem George Clooney Seth Geckoként.

hát ennek mintha coelho írta volna a párbeszédeit.

2019-08-23 08:57:05 Gi-eok-ui bam (2017) / Forgotten necksprain (2) #1

túlcsavart-tekert hülyeség.

2019-08-23 08:55:14 Cold Ground (2018) necksprain (3) #1

jeti bosszújába ojtott descent, megy a hármas, mert az idegesítően sikoltozó csajkarakter nem annyira sikoltozott idegesítően.

További kommentek...

A nap filmje

The Godfather: Part II (1974)

4,5 ★★★★☆ The Godfather: Part II (1974)
A keresztapa 2.
(Francis Ford Coppola)
amerikai dráma, krimi, thriller

Vito Corleone halála után Michael lép apja örökébe. A férfi szerteágazó kapcsolatrendszerének felhasználásával új profilt alakít ki a családja vezette maffiának. Hamarosan azonban újabb összeütközések és árulások veszik kezdetüket, amikben az új vezetőnek helyt kell állnia. S Michael nem habozik a legveszedelmesebb fegyverekhez nyúlni, hogy hatalmát, befolyását és pénzét megtartsa, s védelmet biztosítson a családjának. Eközben az is kiderül, hogy néhai apja hogyan alapozta meg a Corleone család hírnevét.

Korábbi napok filmjei...

Bemutatók

További bemutatók...

Legfrissebb írások

[filmsomnia.hu] Aki bújt (Ready or Not – 2019)

Mi lehet a legrosszabb esküvős sztori? Mi lehet félelmetesebb a legellenszenvesebb anyóstól is? Az összes ilyen kérdésre választ ad a ma mozikba került Aki bújt című film, ami egy szuper példája az extrém műfajkeveredésnek. Vér és humor, horror és vígjáték.

[www.filmtekercs.hu] Lovaskocsiról szól a Spotify – Időbevándorlók

Mert az elmúlt években elszaporodó, bevándorlás témájú filmes alkotások után valamit tényleg újítani kellett: jöjjenek az emigránsok a múltból!

Így a sorozat négy idősíkot dolgoz össze: a kőkorszaki embert, a viking kort, a 19. századot és a mai világot. iPhone-nal és fülhallgatóval lovaskocsit hajtó decens urat ugyanúgy látunk itt, mint hajdan volt viking uralkodót, aki ma már tisztes családapa és biciklis futár. És persze néhány év alatt már természetesen egész iparág épült a jelenségre. Nem ritka a különböző korokból érkezők közötti párkapcsolat sem, ami okozhat persze problémákat, ahogy bőven okoznak a szokásbéli különbségek is. Ismerősek az ellentétek?

[filmsor.net] Brightburn: A lángoló fiú filmkritika

Új értelmet nyert az antihős fogalma.

További írások...

Szavazz: Filmklub. Melyik napot gondolod a legalkalmasabbnak egy közösségépítő filmklub megtartására? Hétköznap vagy hétvége? Miért?

További szavazások...

Random idézet

További idézetek...

Random érdekesség

"Az első részben jókora munkával és nem kevés pénzből digitálisan fiatalították meg vagy 30 évvel Michael Douglast és Martin Donovant, de erre a technológiára most nem volt égető szükség. A Laurence Fishburne által játszott Bill Fostert, aki ugyebár Hank Pym szakmai riválisa, és a képregényekben belőle lesz a Fekete Góliát, ugyanis fiatalon is látjuk, de a trükk egyszerű, őt a színész fia, Langston Fishburne alakítja. így nem véletlen a hasonlóság." (port.hu)

További érdekességek...

A nap toplistája

Borzalmas filmek (a populárisnak szánt kategóriából) (slawter)

További toplisták...