Legfrissebb kommentek

2022-06-30 15:44:52 The Machinist (2004) / A gépész fempolip (5) #21

Zseniális alkotásnak találom. Minden percét végig tudtam izgulni és vártam mi lesz a következő lépés. Nem igazán tudok negatívat írni róla.
Az átalakulása Bale-nek fantasztikus. A látvány nagyon jó. Azok a színek mai napig visszaköszönnek. (Érdekes hogy kevesen alkalmaztak, ilyen színvilágot.)
Szerintem 2004-ben ez pont egy meglepő fordulatos alkotás volt, amiben nem épp a fordulat volt a lényeg. Illetve az is csak egy kis kiegészítője volt a mozaik darabkájának. Sok múlt a színészi játékon, és az totálisan megvett. Feszülő gyomorral vártam a film végét.
Mai napig iszonyú hangulatos alkotás. Ráadásul kicsit el is lett felejtve ez a súlyosság. Tisztelet a kivételnek.

Úgy érzem jobban sikerült a 3. rész mint a második.
Nekem jobban tetszett, hogy nem egy az egyben másoltak, mint sok másik alkotás. Nagyobb adag drámát tettek bele.
Éppen csak, de 4 csillag. Többiek elmondták itt is a lényeget.

Szerintem ez a rész erősen túl lett játszva.
Gondolom megnézték a kritikák nagy részét és a még több elvét alkalmazták. Nekem ha nem is csalódás, de visszalépés.

Nekem ez nagyon váratlanul jött. Gondolom ezért adtam rá anno nagyon magas pontszámot. Itt pedig épp elérte az 5 csillagot.
Előttem sokan, sok félét leírtak.
Én csak annyit fűznék hozzá, szerintem abszolút megéri megnézni.

2022-06-30 15:11:34 [Hamarosan a mozikban!] ChrisAdam #6565

1222 Aranybulla előzetes.
Ti melyik vármegyében fogjátok nézni?

További kommentek...

A nap filmje

Minions: The Rise of Gru (2022)

Minions: The Rise of Gru (2022)
Minyonok: Gru színre lép
(Brad Ableson, Kyle Balda)
amerikai animáció, kalandfilm, vígjáték

A borzas hajú, trapézgatyás Gru kertvárosi kamasz a 70-es években. Az Álnok Hatos nevű szupergonosz szupercsoport rajongójaként tervet kovácsol, hogy elég gonosz legyen ahhoz, hogy beállhasson közéjük. Szerencsére segítsége is akad az állandóan galibát okozó hűséges minyonok személyében.

Korábbi napok filmjei...

Bemutatók

További bemutatók...

Legfrissebb írások

[magyar.film.hu] Borzasztó boldog

A Borzasztó boldog a Coen testvérek legjobb filmjeinek véres szürreáliáját idézi, Genz borongósabb, véres aratásoktól mentes világa azonban hidegebb, árnyaltabb tónusokkal dolgozik, mely bár valószínűleg megakadályozza, hogy kultfilmmé váljon, a néző mégiscsak borzasztó elégedett, talán még boldog is, hogy mindezt láthatta.

[filmtett.ro] Ámokfutó gasztro-kritikusok

Bacsó Péter szemmel láthatóan gondban van a rendszerváltás óta – filmjeiben nem képes sem igazán valós képet festeni a változásokról, sem alkalmazkodni az új elvárásokhoz.

[filmtett.ro] Elvágta magát az Erőtől - Deborah Chow: Obi-Wan Kenobi

Sokadszorra nyert igazolást: a Star Wars immáron nem egyéb, mint egy gigantikus, de lélektelen szórakoztatóipari konglomerátum mostohagyereke.

További írások...

Szavazz: Szerinted melyik a legfélelmetesebb szörny a filmtörténelemben?

További szavazások...

Random idézet

- Jöjjön, és ne igyon többet. Jöjjön, kivezetem.
Zampano:Menjen a pokolba, egyedül is kitalálok. Ne érjen hozzám.
- Minden nap így leissza magát.
Zampano:A kurva anyád!
- Hagyja abba, kérem.
- Nyomorult csavargó!
Zampano:Eltöröm az összes csontod... Engedjenek. Hagyjanak...

PG

További idézetek...

Random érdekesség

Gazdag József, Almási Tamással készült interjújában említi meg a következőket: "A filmből [Puskás Hungary] kiderül az is, hogy miközben az államvédelmi rendőrség ügynökei állandóan szemmel tartották [az ún. Vándor-dosszié is erről tanúskodik], a napi hírekből igyekeztek őt kisatírozni. 1956 után még a Csodacsatár című filmet is megváltoztatták: azokat a jeleneteket, amelyekben Puskás szerepelt, újra forgatták, de már Hidegkutival."

További érdekességek...

A nap toplistája

Howard Hawks TOP 5 (BonnyJohnny)

További toplisták...