Legfrissebb kommentek

A Jedi Power marha király volt és elég nehéz is (nem csak a kameranézet miatt). Nem tudom, hogy a bónusz pályáz ,aminél minden ellenségből 10 db jött, erősségi sorrendben, meg tudta-e halandó csinálni...

2019-09-16 15:54:55 Tully (2018) / Pszichoanyu schankox (4) #4

Jó ez a film, bár nehezen szippantott be, egyszer csak átvillant az agyamon, hogy "mi a franc folyik itt" és attól fogva lenyűgözött. Az eleje kicsikét nehézkes, ezért nem adok rá ötöst, de a négyes abszolút megérdemli.
Vígjátékként amúgy nehezen értelmezhető, úgy is mondhatnám, hogy vígjátéknak csapnivaló.
Chariize Theron pedig igen jó nő. Ebben a filmben sokat láthatjuk smink nélkül, pizsamában vagy mackónadrágban, és mégis átjön szépsége és érzékisége.

2019-09-16 15:12:00 Egy nap (2018) / One Day oscarmániás (4) #20

Teljes tanácstalanság... Mint egy hosszúra nyújtott Családi kör epizód. Fájóan realista, óvatosan egyoldalúan bemutatott magyar dráma. Kibeszélésre, megvitatásra sarkalló dilemmákkal, naponta leküzdendő akadályokkal. De miért is...? Kell ez...?
Ezt mindenkinek látnia kell, az évtized legjobbjai között a helye.
(Beton stabil 4/5.)

a végén mi is nagyon nevettünk! :D a Ken mellett az ázsiai tudós csaj révedezései tetszettek még nagyon.

További kommentek...

A nap filmje

The Andromeda Strain (1971)

4,1 ★★★★☆ The Andromeda Strain (1971)
Az Androméda-törzs
(Robert Wise)
amerikai katasztrófafilm, sci-fi, thriller

Az amerikai hadsereg egyik katonai műholdja váratlanul meghibásodik, és lezuhan Új Mexikóban. Egy speciális kutatócsoport kezdi vizsgálni a szerkezetet, és egy halálos, új vírust fedeznek fel rajta. Az ismeretlen, űrből jött vírus gyorsan mutálódik. A kutatók, versenyt futva az idővel, mielőbb meg akarják állítani, mert ha kijut a bázisról, végveszélybe sodorja az egész emberiséget...

Korábbi napok filmjei...

Bemutatók

További bemutatók...

Legfrissebb írások

[akritizator.blog.hu] Harc az őrület tengerével

Robert Eggers rendező már első egėsz estés filmjével, a 2015-ben megjelent The Witch című alkotással megmutatta a horrorkedvelő közönsėgnek, hogy érdemes odafigyelni a munkáira. A 2019-es The Lighthouse ezt talán még az elődjénél is jobban bizonyítja, különlegesebb eszközökkel és őrültebb történettel licitál a szintén kiváló, de konvencionálisabb The Witch-re.

[filmsor.net] AZ – 2. FEJEZET FILMKRITIKA

Avagy a horrorba oltott lélektani élveboncolás.

[www.prae.hu] Egy nehéz ember Casablancában

A magyar származású Michael Curtiz alias Kertész Mihály számos filmklasszikussal ajándékozta meg a közönséget, ezek közül is a legismertebb a Casablanca, amelynek tragikomikus gyártástörténetét és ezzel összefüggésben Kertész személyes drámáját Topolánszky Tamás örökítette meg Curtiz című filmjében.

További írások...

Szavazz: Ha az lenne a kérdés, hogy ki a legnagyobb svéd színésznő, ki jutna először az eszedbe?

További szavazások...

Random idézet

Ot evig vart, most mar kibir meg ot oranyi varakozast.

PG

További idézetek...

Random érdekesség

A rendező Otto Preminger utálta a flashbackek használatát, így ezeket nem is láthatjuk a filmben.

További érdekességek...

A nap toplistája

BEST OF ... 1971-1980 (Hannibal Lecter)

További toplisták...