Legfrissebb kommentek

2020-07-14 15:44:00 [JÁTÉK] Danesz99 #40074

Papírsárkányok?

2020-07-14 14:41:16 Relic (2020) Benny Bug (4) #1

Végre egy eredeti, ötletes horror, ráadásul elsőfilmes alkotótól. Tekinthetjük a két évvel ezelőtti Örökség szellemi utódjának is, ami nem kis szó. Igazán hatásos, bőr alá kúszó slow burn, ami drámaként is legalább annyira helyt áll. Kellően nyomasztó és rideg mozi, ami rengeteg figyelmet igényel, hogy a cselekményt teljes egészében össze tudjuk rakni. Az utolsó harmad a film legaljasabb része, a lezárás pedig hatásos és működőképes. Majd elfelejtettem, a film szimbolikája is mesteri.
Egyelőre négyes fölé, de az sem kizárt, hogy megy ez még felfelé. Nézzétek! :)

2020-07-14 14:07:05 [Általános fórum] caulfield #8592

És manapság lehet, hogy újra nem lesz egy "életbiztosítás" John Wayne-nek lenni. (hesteg kenszelkálcsör)

előzmény: offerus (#8591)

Ez nem porno történelem... :P :D
Hanem érdekesség Barry Sonnenfeldről. ;) :)

előzmény: Jereváni Rádió (#16)

Nehéz film egy igaz történetről, egy borzalmas polgárháborúról és az ott jelen lévő fotóriporterekről, a munkájukról. A képsorok néhol borzalmasan realisztikusak, a színészek jók, a történet felkavaró, mégis hiányzik valami, ami az átlagos filmet a zseniális kategóriába emelné. A sok rohanás mellett talán érdemes lett volna egy kicsit jobban megismerni a főhősöket, mert így csak főszereplők lehetettek. 6/10

További kommentek...

A nap filmje

Marţi, după Crăciun (2010)

4,0 ★★★★☆ Marţi, după Crăciun (2010)
Ünnepek után
(Radu Muntean)
román dráma

Paul és Adriana tíz éve házasok és van egy 8 éves kislányuk, Mara. Karácsony előtt járunk, amikor már 6 hónapja van viszonya Paul-nak a kislánya fogorvosával, Raluca-val. Paul nehezen tudja megoldani, hogy a családjára és a szerelmére is elég időt áldozzon. Karácsony előtt elviszi Raluca-hoz a kislányát egy fogorvosi beavatkozás miatt, ahol egy véletlen folytán a felesége is feltűnik. A találkozás mindenkettőjüket megviseli, Paul érzi, hogy döntést kell hoznia.

Korábbi napok filmjei...

Bemutatók

További bemutatók...

Legfrissebb írások

[orszagut.com] A ragadozó magánya

Végre a mozikba kerül Mosonyi Szabolcs legújabb természetfilmje, a Vad erdők, vad bércek, ami nemcsak látványos és izgalmas, hanem elgondolkodtató alkotás Magyarország északi vadonjáról.

[www.youtube.com] Atomvörös hullagyáros

Hogy sikerült az AVA, Jessica Chastain és Colin Farrell új akció-thrillere?

Tovább...

[magyarnarancs.hu] Soha semmi nem ér véget

A legenda szerint Alan Moore-nak, a Watchmen képregény alkotójának annyira elege lett művei gyatra adaptációiból, hogy gyakorló varázslóként és a feketemágia híveként egyszerűen megátkozta a 2009-es filmváltozatot készítő Zack Snydert.

További írások...

Szavazz: Melyik júliusi bemutató érdekel legjobban?

További szavazások...

Random idézet

Tony Stark / Vasember: Nadály, mi a helyzet?
Mordály: Mordály vagyok. És vegyél vissza! Csak a Földön vagy nagy ász.

További idézetek...

Random érdekesség

A film költségvetése 3 millió dollár volt.

További érdekességek...

A nap toplistája

Kedvenc horrorjaim 2004-ből (Bateman)

További toplisták...