Legfrissebb kommentek

2019-02-17 00:52:39 Mother! (2017) / Anyám! ChrisAdam (5) #78

És miért alja film? Bár egyszer már leírtad, korábban.

Továbbá ezen a fórumon szokás olyan véleményt írni, amiben nem csak leírjuk, hogy valami szar, de meg is magyarázzuk, hogy miért az. Reméljük, hogy te is átveszed ezt a jól bevett szokást. A beböfögéseket hagyjuk a többi fórumnak, köszi.

előzmény: hellmuth (#77)

Sziasztok!

Ezt a dokumentumfilmet szeretném kérni: https://www.imdb.com/title/tt6111250/

Köszi!

Leírás:

"A dokumentumfilm bemutatja, hogy az egyre népszerűbb podcastek milyen mély és őszinte kapcsolatokat tudnak kialakítanak rajongók és műsorvezetők között."

2019-02-17 00:09:27 Coco (2017) ChrisAdam (5) #16

Hihetetlen, hogy a Pixar nem fogy ki a zseniális ötletekből és témákból. Bár én a készítők helyett hagytam volna elfelejteni Papá Hectort, hiszen mindez ugyanúgy része az egésznek. Csak akkor kihagytuk volna a végső Remember Me-t. Azért igazán kár lett volna. Üdítő, szép film.

2019-02-17 00:06:06 [Hamarosan a mozikban!] ChrisAdam #6378

Maga a világ érdekes, a látvány nagyon jó, de a történet összecsapott, sok a kínos párbeszéd és a karakterek teljesen kidolgozatlanok, random cselekednek össze-vissza. Jóval közelebb van a ketteshez, mint a négyeshez, a vége elképesztően gáz.

2019-02-05 21:39:26 [Vapiti 2018] tomside #103

Jófejek vagytok, de nem csak úgy, a levegőbe, hanem tényleg ott vagytok a “jófejek” közt. :)

Annyit felejtettem el egyébként, hogy az idióta, betarantinózott Finchert végül hiába fenyegettük meg a KT-talival kapcsolatban, hogy “senkinek egy szót se a klubról”, de tényleg, “senkinek egy k**va szót se a klubról”, mert az idiótája a PTSD-s alkotói folyamatában végül ezt is felhasználta...

További kommentek...

A nap filmje

The Cove (2009)

4,5 ★★★★☆ The Cove (2009)
Az öböl
(Louie Psihoyos)
amerikai dokumentumfilm

Az egykori delfinkiképző, Ric O’Barry célja, hogy felszámolja a delfinek fogva tartását az egész világon. Az egyik legnagyobb delfinbefogó hely a Japánban lévő Taijii, ahol a városka melletti öbölben évente több mint 20000 delfin leli halálát. Az évről évre "megrendezett" mészárlást és ennek hátterét mutatja be a film.

Korábbi napok filmjei...

Vapiti-jelöltek

Nézd meg őket február 21-ig (még 4 nap, 22 óra), és szavazz a legjobb filmre, férfi és női színészre.

Bemutatók

További bemutatók...

Legfrissebb írások

[hetediksor.hu] POLAR – KRITIKA

A streaming szolgáltatók tobzódásának aranykorában már épp itt volt az ideje, hogy beinduljanak a direkt erre a platformra gyártott egyszer nézős popcorn termékek: ami a tv-be túl jó, a mozikba túl rossz, az pont jó lesz ide, a Netflixre. A Polar is ilyen, teljesen komolyanvehetetlen és ha nem ezzel a tudattal állsz neki, könnyen egy értékelhetetlen baromságnak tűnik, pedig egyszeri kikapcsolódásnak bőven jó.

moe

[popcornproject.hu] A LEGO-kaland 2. kritika

Phil Lord és Christopher Miller (Pókember: Irány a Pókverzum!) nem hazudtolják meg magukat, a második részben emelnek a téten, és egy igazán őrült és szürreális agymenéssel örvendeztetik meg az nézőket. Viszont ez nem biztos, hogy mindenkinek bejön majd, és igazából ami a LEGO-kaland 2. nagy erénye, az a „hibája” is úgymond. Nagyon tömény, színes-szagos, kicsit kaotikus és az őrületet egy olyan szintre emeli, amit szavakkal nehéz kifejezni. Mindezek ellenére a LEGO-kaland 2. megtekintését jó szívvel ajánlom mindenkinek, mivel rendkívül szórakoztató, és egy egészen jó kis történetet kanyarítottak hozzá, amibe néhány csavart is belecsempésztek.

[www.kortarsonline.hu] Variációk az összeomlásra

Jia Zhangke filmje hasonlót művel Kíná­val, amit az Heli Mexikó­val. Lénye­ges diffe­renci­ájuk a néző­pont­juk­ból ered. A bűn érin­tése cicomá­zatlan kor- és kórkép Ázsia nagy szoci­ális olvasztó­tége­lyéről, nemcsak az otta­niaknak.

További írások...

Szavazz: Melyik februári bemutató érdekel legjobban?

További szavazások...

Random idézet

Humphrey Hinton: Maga vadállat! Majdnem letörte a karom.
Oliver Reckitt: Nyugi, én visszavarrtam volna. Nem ügy. Tudom, hogy kell. Benne van a Sebészeti műtéttanban. Minden benne van.

További idézetek...

Random érdekesség

"Együtt ünnepelnek a szlovák és a cseh filmesek Berlin idei fesztiválján. Martin Šulík friss alkotása, A tolmács ugyanis ott kerül először közönség elé, a film egyik főszereplője, Jiří Menzel pedig Berlinale Camera kitüntetésben részesül a mustrán." (ujszo.com)

További érdekességek...

A nap toplistája

kedvenc színésznők (top 8) (dézi)

További toplisták...