Legfrissebb kommentek

2022-05-17 23:24:18 [Magyar filmek] zéel #544

A streamingszolgáltató közleménye szerint az HBO Maxon áprilisban egy sorozatot és filmet sem néztek meg annyian, mint a magyar A besúgó című, 8 részes sorozatot.
Ez az első, teljes mértékben magyar ötleten alapuló szériája az HBO-nak, az Aranyélet ugyanis a finn Helppo elämä magyar viszonyok közé átültetett remake-je volt. (hvg.hu)

2022-05-17 23:02:18 Drive Thru (2007) fempolip (4) #1

Egy bohócos mészárlás? Nem új ötlet. A megvalósítás? Véres és vicces. Tökéletes esti szórakozás. Jól összerakott alkotás.

2022-05-17 23:01:47 Cookers (2001) fempolip (3) #1

Kis költségvetésű horror. Nekem túl idegesítő volt. Azt vettem észre, hogy az amerikaiak szeretnek szerepelni ezért nem alázattal, hanem magamutogatással állnak kamerák elé. Legyen bármilyen amatőr a csoport. Itt is ezt éreztem. És nem tetszett.
Pedig a film pont az egymás elleni harcot akarta bemutatni. Illetve konfliktust.
Ettől még nézhető, de nekem ilyen hosszan inkább fárasztó volt.

2022-05-17 23:00:34 Slasher (2007) / Chainsaw Slasher fempolip (4) #1

Kellően beteg és véres horror. A szereplők rendben vannak. Összességében a film is igényesebb kategória. Gore elemekből akad bőven.
Szerintem ez egy jobb darab.
Persze történetet ne itt keressen senki!

2022-05-17 21:34:13 [JÁTÉK] ryood #48700

6. Carlito útja?

További kommentek...

A nap filmje

La Piovra (1984)

4,3 ★★★★☆ La Piovra (1984)
A polip
(Damiano Damiani)
angol-francia-nyugat-német-olasz dráma, krimi, minisorozat, szerelmi történet

Miután elődje gyilkosság áldozata lett, Corrado Cattani felügyelőt Szicíliába helyezik. Feleségével, a német származású és viharos múlttal rendelkező Elsével, valamint 12 éves kislányukkal, Paolával Palermoba költöznek. A felügyelő a helyi nyomozócsoport élére állva azt a feladatot kapja, hogy derítsen fényt elődjének, Marineonak meggyilkolására, de Cattani mélyebb összefüggéseket keresve jut el a maffia ügyleteihez...

Korábbi napok filmjei...

Bemutatók

További bemutatók...

Legfrissebb írások

[magyar.film.hu] Szexi ez a Kádár-korszak, csak nincs semmi a sorok között

Hogyan tedd vonzóvá a 80-as évek kádári szocializmusát? Az HBO Max első saját magyar sorozata, A besúgó szerint fiatalokkal, kémsztorival, szerelmekkel és a kor legjobb dalaival. Hogy valóban ilyen volt-e az egykori gulyáskommunizmus, az más kérdés, a fő a szórakoztatás.

[www.magyarkurir.hu] Menni vagy maradni – Gondolatok a Belfast című filmről

Bármit állítanak is korunkban a modernek, mindenki kötődik ahhoz a helyhez – legyen az ország, város vagy falu –, ahova született. Még az utazó és a zarándok is szívesen tér vissza oda, amit otthonának nevezhet.

[www.vox.hu] Doctor Strange az őrület multiverzumában - Kritika

A filmes rettegésben utazó Scott Derrickson minden bizonnyal kellemesen kiélhette volna magát a Doctor Strange második részében, a távozásával azonban a Disney-nél tutira mentek, s 9 év után visszaédesgették az egész estés rendezéshez a Gonosz halott-filmek horrorpápáját, Sam Raimit. S lám, az új epizód gonoszban és halottban is bővelkedik.

További írások...

Szavazz: Melyik filmben van a kedvenc "apa-lánya" duód?

További szavazások...

Random idézet

Russell Casse: HELLÓ FIÚK! ITT VAGYÓÓÓÓK!!!!!!!!!!! (belevezeti a repülőgépét az idegen anyahajó lézerfegyverébe, robbanássorozat következik be az űrhajó megsemmisül, az 51-es körzet támaszpontja megmenekül)

További idézetek...

Random érdekesség

Noomi Rapace
Itt a szkriptekben minden le van írva, azt kell megvalósítani.

PG

További érdekességek...

A nap toplistája

Quentin Tarantino kedvenc vígjátéki alakításai (manuva)

További toplisták...