Legfrissebb kommentek

2020-08-07 14:30:08 [JÁTÉK] Raul #42627

mimóza: Ne add fel :)
manuva: Nem az.

11. kép

Nagyon élvezetes, ahogy részről-részre tettenérhető a politikai párbeszéd. Most pl. a nőiség, a hippik, a fehérgyűlölők és a hatalmi mámor “hajlékony” politikusai vannak soron.

Ez a rész már közepes. Önálló filmként, Eastwood nélkül hármas átlaga sem lenne.

2020-08-07 11:48:26 Time Piece (1965) oscarmániás (4) #2
2020-08-07 11:15:08 The Dollmaker (2017) Ugor (?) #1

Itt

Különleges és meglehetősen elvont sztori. Komoly témákat boncolgat. Furcsa a film de van egy szeretetreméltó, kedves bájos hangulata a filmnek. Ez végig érezhető benne. Lassú film ami főleg akkor érzékelhető amikor haladunk előre a történetben. Nyomasztóan is tud hatni helyenként a film ahhoz képest ,hogy dráma én személy szerint a "humorosabb" oldalát jobban befogadtam. ( valahogy most erre nyitottabb voltam.) A színészek egyébként nem játszanak rosszul. A főhösünk karaktere nekem pl nagyon tetszett. A szituációk meg a szigeten való boldogulása illetve ahogy berendezkedik a szigeten egész fura. Nekem az is bejött. Négy csillagot adnék rá a második megtekintés után.

További kommentek...

A nap filmje

Once Were Warriors (1994)

4,4 ★★★★☆ Once Were Warriors (1994)
Egykoron harcosok voltak
(Lee Tamahori)
új-zélandi dráma

Új-Zéland, napjainkban: marakodva, rajongva - szeretve egymást él Beth és Jake, a két maori leszármazott. Már 18 éve házasok, öt gyerekük van, de izzik köröttük a levegő és pusztit az erőszak...

Korábbi napok filmjei...

Bemutatók

További bemutatók...

Legfrissebb írások

[kritikairoda.blog.hu] A hazugság színe kritika

A hazugság színe különös, már-már Hitchcocki film, rendkívül érdekes hangulattal.

[filmsor.net] Időskorunk démonai

Az író-rendezőként bemutatkozó Natalie Erika James mindannyiunk és saját tapasztalataiból készített filmet, nem akármilyen köntösbe csomagolva az öregedés egyik legfélelmetesebb hozományát, a demenciát.

Tovább...

[kritikairoda.blog.hu] Pont az a dal kritika

A Pont az a dal ideális nyáresti limonádé, egy nagyon szerethető Dakota Johnson alakítással!

További írások...

Szavazz: Júniusi filmek 30 éve a hazai mozikban. Melyiket tartod a legjobbnak?

További szavazások...

Random idézet

SPOILER!!!

Estelle: Hogy tehetted ezt velem?
Henry: Simán.

További idézetek...

Random érdekesség

A Goldberg család egyik részében az apa számon kéri a saját apján azt, hogy 9 évesen elvitte a moziba, ahol Hitchcock klasszikusát vetítették. Azóta fél(t) egyedül tusolni...

További érdekességek...

A nap toplistája

Csak az kell, ami megérint! (mimóza)

További toplisták...