Legfrissebb kommentek

RetroShock!

2019-03-21 03:47:02 The Professor and the Madman (2018) Ragemarci (?) #1

Ezzel mi a helyzet? Márc. 7.-en kijött és ekkora elsöprő fogadtatás volt, hogy IMDb 112 néző?

Jesus ez a muzsika is mekkora alatta (+ keresztpromo: Into the Wild) https://youtu.be/F28CvNWENa8

előzmény: lizardking (#49)

2019-03-20 21:42:19 Nóz w wodzie (1962) / Kés a vízben csabaga (3) #20

Ez az ember gyakorlatilag sohasem volt itt, fantom vita ez, bocs...

előzmény: betti (#19)

2019-03-20 21:01:09 Copycat (1995) / Tökéletes másolat betti (4) #8

Ezt a filmet, akkor láttam, amikor bejött Mo-ra. Jóval fiatalabb voltam, kevesebb filmet láttam, maga a műfaj, a szereplők (pszichológus stb) vmennyire új volt - így aztán nagyon tetszett. Most nem teperek érte, hogy újra megnézzem, de ha szembejön, igyekszem majd nem elszalasztani, kíváncsi vagyok, h most mennyire jönne be.

További kommentek...

A nap filmje

Us (2019)

Us (2019)
Mi
(Jordan Peele)
amerikai horror, thriller

Egy nyaraló családot furcsa idegenek kezdenek zaklatni, akik egy az egyben úgy néznek ki, mint ők.

Korábbi napok filmjei...

Bemutatók

További bemutatók...

Legfrissebb írások

[divany.hu] Milyen is az a hollywoodi szex?

Nagy utat tett meg a szeretkezés ábrázolása a filmeken azóta, hogy egykor a cenzorok véres kézzel vágatták ki a hat másodpercnél hosszabb csókjeleneteket (ami alól aztán Hitchcock egyszerű vágásokkal kibújt). Ma meg, ha egy filmben nincs szexjelenet, akkor az nem is film, nemde?

[divany.hu] A montmarte-i Amélie Poulainbe még mindig bele vagyunk esve

18 éve már, hogy a párizsi Montmartre-on megláttuk Amélie Poulaint, és azóta se tudunk kigyógyulni belőle. A híres francia romantikus vígjáték még mindig a műfaj egyik koronázatlan királynője.

[kritikairoda.blog.hu] Triple Frontier kritika

Igazi macsó akciófilm a Netflix új sztárparádés alkotása, ami ugyan újdonságot nem hoz a zsánerbe, azonban nagyon is jó kikapcsolódás.

További írások...

Szavazz: Honnan találtál rá a Kritikus Tömegre?

További szavazások...

Random idézet

Blanch Lovell: Ne aggódjatok drágáim! Hogyha a mosógépnek szárnya lenne, Jimmy azzal is leszállna.

További idézetek...

Random érdekesség

Eli Roth és Evan Astrowsky producer a kedvelt filmiskolai professzorukról, az orosz Boris Fruminról nevezték el a seriffet, Frumint.

További érdekességek...

A nap toplistája