Legfrissebb kommentek

2017-05-25 01:26:06 Prometheus (2012) dikalosz (3) #441

Nekem az első volt, hogy 4-esről visszavettem. Ösztönösen. Fura.

2017-05-24 21:51:14 [Hamarosan a mozikban!] kobretti88 #6241

The Glass Castle

Remélem lesz olyan jó mint a rendező előző filmje. A szereplőgárda elég impozáns :)

2017-05-24 19:37:37 Alien: Covenant (2017) csabaga (?) #123

Az imdb-n már csak 6.9, nemrég még 7 fölött volt.Alighanem,hosszú távom még legalább fél jegyet romlani fog.

2017-05-24 19:24:46 Logan (2017) / Logan - Farkas tomside (5) #54

Az első ötösöm az X-men-filmek között.
Sosem értettem, miért rajonganak Hugh Jackmenért ebben a szerepben, az első két önálló Farkas-filmet is gyengének tartom, és most végre, mikor elkezdem zavarba hozni magam azzal, hogy jé, ez kurva jó, majd pedig nyíltan bevallom magamnak, hogy imádom ezt a zúzást - arra a jelenetre gondolok, amikor futni kezd a fák között - akkor kiderül bazmeg, hogy már csak 10 percig él. Eszem megáll!

Gyakorlatilag minden alább leírt méltató szóval egyet tudok érteni, és nem maradt más hátra, mint hogy sírva sirassam a csodálatos Xavier professzort, azt az X-ment, aki az egész univerzumból talán a legközelebb állt hozzám, valamint Farkast, a mutánst, aki igazi emberré érett egy embertelen világban.

Valaki kurva gyorsan írja meg, ha tud valami okosat az X-men univerzum jövőjéről - szarom le Deadpoolt magasról -, mert akárhány epizódra vevő vagyok, annyira szeretem azon kis különcök világát, akik a legtöbbet tanítanak emberségből.

Még 1-2 méltató szó:
Régen láttam ekkora erős záróképet, meg is könnyeztem.
Megyen a Vapitibe, az holtbiztos!

További kommentek...

A nap filmje

Neco z Alenky (1988)

4,4 ★★★★☆ Neco z Alenky (1988)
Micsoda Aliz
(Jan Švankmajer)
angol-csehszlovák-nyugat-német-svájci animáció, fantasy, horror, kalandfilm, vígjáték

Švankmajer első nagyjátékfilmjében egy gyermek sötét és vad fantáziavilágába pillanthatunk be. A groteszk-szürreális történet irodalmi alapját Lewis Carol Alice csodaországban című világhírű regénye szolgáltatja. A film főszereplője, Alíz, Kristýna Kohoutová az egyetlen emberi alak a filmben. Alíz vándorlásai során egy kitömött nyulat követve belép a csodavilágba, ahol agyagfigurákkal, bábokkal, különös groteszk-kinézetű lényekkel találkozik, többek között saját baba-formájú lényével is.

Korábbi napok filmjei...

Bemutatók

További bemutatók...

Legfrissebb írások

[port.hu] 10 film, ami után operát fogsz dúdolni magadban!

Talán nem is sejtenéd, de ez a négyszáz éves műfaj körülvesz minket, a leghíresebb operarészleteket pedig még azok is ismerhetik, akik egyébként nem járnak operába. Olyan érzelemgazdag, szuggesztív erejű művekről van szó, melyeknek a filmkészítők sem tudnak ellenállni. Íme néhány példa!

[www.origo.hu] Johnny Deppék most is tudtak okozni egy kellemes meglepetést

Aki szerette Gore Verbinski eredeti trilógiáját, az örülhet, mert most megkapja az egészet, sallangok nélkül újracsomagolva. Aki viszont valami újra, netán eredetire vágyik – nos, az már úgysem nézi A Karib-tenger kalózait.

[www.filmtett.ro] EZ A KALÓZHAJÓ MÁR ELÚSZOTT

A Karib-tenger kalózai legújabb részének alkotói nem haladnak a korral, és továbbra is azt gondolják, hogy egy mainstream filmbe minimális intelligenciát sem szabad becsempészni.

További írások...

Szavazz: Ezen klasszikus sorozatok főcímzenéi közül melyek tetszenek leginkább?

További szavazások...

Random idézet

Mr. Grubeck: Elnézést a külsőmért, Robin. Egy kissé magamon kívül vagyok.

További idézetek...

Random érdekesség

A filmben Harry meglátja Peter Pettigrew nevét a Tekergők Térképén, és utánamegy, hogy megtalálja. A könyvben csak Lupin veszi észre a nevet.

További érdekességek...

A nap toplistája

Top 5 töprengésre késztető, kissé nehezebben emészhető film (Jill)

További toplisták...