Legfrissebb kommentek

2018-12-13 01:08:48 [Megérdemelte-e az Oscart...] dukyka #10725

Az is vicces, hogy a The Favourite nem kapott színészgárda jelölést, holott van 3 külön színész jelölésük, ellenben kapott a Black Panther és a Crazy Rich Asians.

2018-12-12 22:29:17 War Machine (2017) necksprain (?) #1

jóféle

Tervbe van vége mindkettő!

2018-12-12 21:03:25 Hereditary (2018) / Örökség Leo_Stotch (3) #71

Jaaj, az a nyitójelenet. Meg az első fele úgy cakumpakk. Tényleg hangulatos, nincs csihipuhi, idétlenség se ugrik elő hangos effektek közepette.
De valahogy keserű szájíz maradt. Úgy bíztam benne, hogy ez a makett dolog valami nagy csavarba torkollik. Nem is tudom. Más dimenzió, jelen, múlt, idősík, vagy valami irányítja őket, h ebből kihoznak valamit. Vagy az a fény ami követi, megjelenik néha. Azt hittem h az valami visszatükröződése annak, h kihozzák poénnak h a szemüvegén a nagyítót látjuk, h visszatükröződik, miközben csinálja a makettot. Na, remélem érthető :)
Szóval valami ilyesmikre vártam.

Na mindegy. Nem gagyi, kicsit különleges is.. van benne fantázia, csak máshogy jobb lett volna a vége felé. Hogy benyomjon a székbe.

2018-12-12 20:41:14 Tízezer nap (1967) hugox (5) #18

2018. december 12-én elhunyt Kósa Ferenc Kossuth-díjas filmrendező, az MMA rendes tagja – közölte a szervezet. Kósa Ferenc 2018. november 21-én töltötte be 81. életévét.

További kommentek...

A nap filmje

Aquaman (2018)

Aquaman (2018)

(James Wan)
amerikai-ausztrál akciófilm, fantasy, kalandfilm

Ő az igazság ligája legerősebb tagja. Arthur Curry megtudja, hogy Atlantis, a víz alatti királyság trónja rá vár. Mint törvényes örökösnek, neki kell elfogadnia a koronát, hogy csatába vezesse a népét – mert a világ bajban van, és nincs, más, aki kiálljon érte.

Korábbi napok filmjei...

Bemutatók

További bemutatók...

Legfrissebb írások

[supernaturalmovies.blog.hu] Top Gun

Tony Scott a meglepően nyers és művészi vámpírfilmje után teljesen új vizekre evezett, és megrendezte a 100%-ig amerikai Top Gun című filmet, mely nem csak a 80-as évek egyik legsikeresebb alkotása lett, de akkora hatással volt a fiatalokra, hogy a premiert követően a hatszorosára nőtt azok száma is, akik az amerikai haditengerészethez jelentkeztek. Nem utolsó sorban pedig ez a film hozta meg Tom Cruise-nak is az igazi áttörést és vált nagybetűs szupersztárrá.

[popcornproject.hu] Ruben Brandt, a gyűjtő kritika

A Ruben Brandt tömve van „összművészeti” utalásokkal, valóságos kavalkádja a hol kevésbé, hol igen gondosan elrejtett célzásoknak. (Elsősorban a filmes relikviákat gyűjtő washingtoni magánnyomozó révén) mozis utalásokat fedezhetünk fel lépten-nyomon, de a legkülönfélébb művészettörténeti „kiszólásoknak” tömegkelege lett elhelyezve a jelenetekben, nagyon sokszor gegek formájában.

[filmkultura.hu] Varga Balázs: A program

Beszélgetés Igor Buharovval, Ivan Buharovval, Horváth Lászlóval és Nyolczas Istvánnal

További írások...

Szavazz: Melyik novemberi bemutató érdekel legjobban?

További szavazások...

Random idézet

(egy zombikkal teli szobában)
Roger: Miért tartották itt őket?
Peter: Mert ők még hisznek a halottak tiszteletében.

További idézetek...

Random érdekesség

Az egész filmet fekete-fehérben forgatták, mindössze 27575 dollárból. A pénz előteremtéséhez Kevin Smith eladta képregénygyűjteményének egyrészét, hitelkártya-keretet használt fel, valamint felvett egy biztosítási összeget egy áradásban elsüllyedt autóért.

További érdekességek...

A nap toplistája

Legjobb külföldi film magyar címe (s.csaba)

További toplisták...