Legfrissebb kommentek

ugyan a Nomadlandet csak tervezem "majd" egyszer megnézni, de simán bejelölném, ha eljutnék a mozikba is,már kritikák alapján is. Míg egy Monster Huntert nem, főleg, hogy tudom, mi az alapja (játék adaptáció), kik csinálták, és kik vannak benne. Plusz az általam követett emberek zöme mind rosszra értékelte.
Elnézve az itt szavazó és írogató embereket, nagyja kb ugyanazok, vagy látták már, vagy a tapasztalatok alapján inkább kihagyja.

előzmény: oscarmániás (#11)

2021-05-11 03:40:27 Hustle & Flow (2005) / Nyomulj és nyerj! Ugor (3) #9

Tettem egy bágyadt kísérletet arra, hogy szeressem ezt a filmet, de nem igazán jártam sikerrel.

2021-05-11 00:26:38 Kemping (2014) Ugor (?) #1

Itt

Itt duplán szerepel Sally Phillips.

2021-05-10 23:14:44 Balanta (1992) / A tölgy wim (4) #3

Nagyon zavart a szinkron, eredeti nyelven lehet, hogy ötösnek éreztem volna.

További kommentek...

A nap filmje

Jeder für sich und Gott gegen alle (1974)

4,2 ★★★★☆ Jeder für sich und Gott gegen alle (1974)
Kaspar Hauser
(Werner Herzog)
nyugat-német dráma, életrajzi film, krimi

1828 pünkösd vasárnapján, N. városban egy elvadult külsejű lelencre találtak, akit később Kaspar Hausernek neveztek el. Járni alig tudott, szólni is csak egyetlen mondatot. Később, amikor már megtanult beszélni,elmondta, hogy mióta eszét tudja, egy sötét pincében tartották bezárva. Nem tudta, hogy rajta kívül más emberek is léteznek, mert ételét is mindíg éjszaka tették oda neki, mialatt ő aludt. Semmiféle elképzelése nem volt a világról: nem tudta, mi a fa, mi a ház, mi az, hogy nyelv. Csak fogsága legvégén járt nála egy férfi. Származásának titkát máig sem fejtette meg senki...

Korábbi napok filmjei...

Bemutatók

További bemutatók...

Legfrissebb írások

[telex.hu] Tom Cruise visszaadja a Golden Globe-díjait

Mindhárom Golden Globe-szobrát visszaadja Tom Cruise, miután a díjat osztogató Hollywood Foreign Press Association (HFPA) körül ismét botrány robbant ki – írja a Hollywood Reporter.

[www.puliwood.hu] Énekléssel a homofóbia ellen

Emma középiskolás lány egy dolgot szeretne: jól érezni magát az iskolabálon. Pechjére azonban élete úgy alakult, hogy a saját neméhez vonzódik és bár meglenne a maga partnere a nagy eseményre, a szülők együttesen elintézték, hogy - tekintettel a heteroszexuális diákokra -, lefújják a bált. A szegregáció híre eljut egy maroknyi leírt Broadway-színészhez és renoméjuk helyreállításának érdekében felkerekednek és nagy hírverést csapva védelmére kelnek az ifjú hölgynek.

[acinemanias.com] Újracsomagolva - A Mitchellék a gépek ellen (2021) Kritika

Mitchellék kalandja vizuálisan gyönyörű, történetében szentimentális ugyan, de többségében kínos szituációkon kellene jókat derülnünk, amik sokszor nem humorosak, csak zavarba ejtőek.

További írások...

Szavazz: Szerinted melyik a filmtörténet legjobb zárójelenete?

További szavazások...

Random idézet

Alexandre Lagarde: És mindezt a sarki fűszerestől?

További idézetek...

Random érdekesség

Bryan Singer:
Amikor X-men filmeket csináltam, azt éreztem, hogy visszább léptem [[The Usual Suspects]]hez képest.

PG

További érdekességek...