Legfrissebb kommentek

Rég szerettem volna már megnézni a filmet, de sajnos azt kell mondjam, csalódás volt. Pedig nem voltak különösebb elvárásaim, így ezzel nem magyarázható a csalódottságom. Vannak filmek rövidebb játékidővel, amik jobbak. Vannak filmek kevesebb cselekménnyel, amik jobbak. Látszólag kapunk egy teljes történetet: van eleje, közepe és vége, mégis úgy éreztem, mintha mondjuk egy sorozat egy akciódúsabb epizódját néztem volna meg. Kapunk valamiféle adalékot mindegyik főszereplőről, de ezek is érdektelenek, csak lógnak a levegőben mindenféle funkció vagy többlettartalom nélkül. Kb. annyit érnek, mintha mindegyikük elmondta volna a film egy adott pontján, mi a kedvenc színe. Nehéz megfogalmazni, mi is a baj ezzel a filmmel. Talán úgy tudnám leginkább leírni, hogy a cselekményt nem sikerült megtölteni tartalommal.

Ok, kicsit hülyén fogalmaztam, nyilván elég maradandó tud lenni, ha egy kisfiút éveken át lányként kezelnek :)

előzmény: GothMan (#13)

Gyönyörű, sokszor éteri hangulattal áradó alkotás, utaztató muzsikával, amihez igazán a csendben lehet kapcsolódni. Nagyon-nagyon szeretem, csillagos ötös.

2017-11-20 19:07:46 Prom Night (2008) / Szalagavató Ubul (1) #10

Idris Elba-t sajnálom, hogy ilyenekhez adja a nevét, többre lenne képes

előzmény: GothMan (#9)

2017-11-20 16:34:48 The Ring Two (2005) / A kör 2. Norbert Simon (2) #13

Butaság. Én sokkal inkább nevetségesnek tartom... katasztrófa.

További kommentek...

A nap filmje

Julius Caesar (1953)

4,1 ★★★★☆ Julius Caesar (1953)

(Joseph L. Mankiewicz)
amerikai dráma, történelmi film

Róma, Kr. e. 44-ben. Julius Caesar negyedszeri konzullá választása az egész birodalmat megosztja. Cassius, hogy megakadályozza Caesar egyeduralmi törekvéseit, összeesküvést tervez ellene. A szervezkedők végzetes merényletre készülnek március idusán, melyben Brutus, Caesar fogadott fia is részt vesz.

Korábbi napok filmjei...

Bemutatók

További bemutatók...

Legfrissebb írások

[player.hu] Kritika: Az Igazság Ligája

Most már biztos, hogy a DC filmes univerzumának egyetlen nagy problémája van, és azok nem a hősei, meg a színészei. Ezt a problémát Zack Snydernek hívják.

[mozi-filmek.hu] Boldog halálnapot! – KRITIKA

Jó alapötlet volt ez, csak egy kicsit bátrabban, nagyobb frissességgel kellett volna hozzányúlni. Horrornak kevés, de morbid vígjátéknak elmegy.

[hu.ign.com] BOSSZÚÁLLÓK: STEPPENWOLF KORA

Az Igazság Ligája nem robbant nagyot, és nagy jóindulattal is csak egy vállalható tucatfilm, de végre oda a görcs, a megfelelni vágyás, ami eddig a DC képregény-adaptációit megbénította.

További írások...

Szavazz: A Twin Peaks kapcsán: Te melyik "szerzői filmes" rendezőtől látnál szívesen minőségi Tv sorozatot/miniszériát?

További szavazások...

Random idézet

Jorge Juanson: Megtanultam kezelni a haragot, az életet. Csak a csapat van. Nincs semmi más, csakis az utca.
Lance Truman: Haver, a szüleid most vettek házat.
Jorge Juanson: Egy pecót, törpegarázzsal. Hol parkoljak a Porschémmal?

További idézetek...

Random érdekesség

Milos Forman:
Talán 1980-ban találkoztam elõször [[James Caing]]el és kérdezte, hogy mit csinálok, mondtam neki, hogy a [[Hair]]t, mire hirtelen elõkapott valahonnan egy plakátot és a kezembe nyomta mondván, hogy nem tudja, hogy került hozzá, de nekem adja. A Hair legelsõ plakátja volt.

PG

További érdekességek...

A nap toplistája

A filmtörténet legkínosabb mondatai (Jereváni Rádió)

További toplisták...