A toplista címe

bekecs toplistája, 2008. március 12.

Film Rendező Műfaj Nézettség Átlag Megjegyzés
Pulp Fiction (1994)
Ponyvaregény
Quentin Tarantino dráma, krimi, szatíra, ... 2159 4,5 Hatalmas film. Nagyon nagy poénokkal, nagyon jó párbeszédek, dialogusok. A film nézése közben egyes beszélgetések során, szinte én is ott érzem magam az adott szituációban. Minden jelenet kurva jó.
Léon (1994)
Léon, a profi
Luc Besson akciófilm, dráma, thriller 1473 4,4 Van bent dráma, szerelem, akció, és nagyon jó párbeszédek. A zene is hatalmas.
Abre los ojos (1997)
Nyisd ki a szemed!
Alejandro Amenábar dráma, sci-fi, szerelmi történet, ... 525 4,3 Egyik kedvencem ez a film. Szeretem amikor csürcsavaros a sztori. Nem nagyon tudni, hogy most hogyan is van ez az egész. Végig leköt, végig agyalsz.
Memento (2000)
Mementó
Christopher Nolan dráma, krimi, thriller 1424 4,4 Ahogyan ez a film ki lett találva, az eszméletlenül nagyon jó.
The Butterfly Effect (2004)
Pillangó-hatás
Eric Bress - J. Mackye Gruber dráma, fantasy, sci-fi, ... 1313 4,1 Ezt is nagyon szeretem. fordulatos, végig izgalamas.
Requiem for a Dream (2000)
Rekviem egy álomért
Darren Aronofsky dráma 1367 4,3 Hatalmas. Ez a film hetekig bent volt a fejembe, a gondolataimba. Több napon keresztül, ha leültem a gép elé nem bírtam ki, hogy ne nézzek bele a filmbe. Az utolsó 20 percet egy csomószor meg kellett nézzem. A zene is ahogy pumpálta a fejembe a feszültséget. Óriási.
The Godfather (1972)
A keresztapa
Francis Ford Coppola dráma, krimi 1573 4,6 Lassú, vontatott, nincsenek hatalmas, látványos akciók, de mégis kurva nagy film. Al Pacino ahogyan tud ülni... , nagyon nagy alakítás volt részéről.
Taxi Driver (1976)
Taxisofőr
Martin Scorsese dráma, krimi, thriller 1319 4,4 A film nézése közben, az ember teljesen azonosulni tud Niroval.
Twelve Monkeys (1995)
12 majom
Terry Gilliam dráma, sci-fi, thriller 1551 4,3 Jó kis nyakatekert film ez is. Imádom az ilyet
The Score (2001)
A szajré
Frank Oz akciófilm, dráma, krimi, ... 387 3,4 Egyszerűen jó film
Il buono, il brutto, il cattivo (1966)
A Jó, a Rossz és a Csúf
Sergio Leone western 1054 4,6 Legnagyobb, amikor fut a temetőben.
Jackie Brown (1997)

Quentin Tarantino dráma, krimi, thriller 1130 4,0