Egyszerűen nem tudom nézni az arcukat - színészek

tomside toplistája, 2015. június 1.

Színész Megjegyzés
George Clooney Az azonnal elkapcsolás legfőbb kiváltója. Ha 10 másodpercnél tovább nézem, rövidtávú látásromlást eredményez. Unalmas, egysíkú, "alibi", ripacs. Tökéletesen érdektelen, kockázatmentes marketingarc. Miben alakított egyáltalán jót valaha? Kulcsszavak: plakátarc, egysíkú, alibi, unalom, érdektelen, langyos
Johnny Depp Maga a hollywoodi tragikomédia ez az ember. A bármit-eljátszomság-leszarom-mi-az űbernetovábbja. Ezer helyen vitáznak a személyéről, vállalásairól és teljesítményéről, és én ehhez csak annyit tennék hozzá, bármi, amit Johnny Depp játszik, nekem alapból hiteltelen és tartom tőle a távolságot. Persze senkit sem szabad egy életre leírni..., de nagy csoda kellene ahhoz, hogy mozijegyet vegyek valamire, amiben ez a kokott játszik. Kulcsszavak: ripacs, beképzelt, nagyképű, törtető, pénz(!), drága, olcsó, opportunista
Adam Sandler Egyszer megnéztem egy filmjét. Sok hasznom származott belőle, azóta még tudatosabban megválogatom, hogy mire NE pazaroljam az életemet. Inkább egy Sátántangó visszafelé. Lassított lejátszással. Kulcsszavak: ripacs, olcsóság, értéktelenség, idegesítő, érdektelenség, unalom, szánalom, kihasználás, butának nézés,