TOP 5 Pixar

ChrisAdam toplistája, 2012. január 22.

# Film Rendező Műfaj Nézettség Átlag Megjegyzés
1 Inside Out (2015)
Agymanók
Pete Docter - Ronnie del Carmen animáció, dráma, fantasy, ... 853 4,3 A Pixar belecsapott a lecsóba, ez tökéletesre sikerült, sőt, minden idők legjobb gyerekfilmje.
2 Finding Nemo (2003)
Némó nyomában
Andrew Stanton - Lee Unkrich animáció, kalandfilm, vígjáték 1306 4,0 Személyes kedvencem az animációs filmek között. Rendkívül jó hangulatú, nekem tényleg nagyon bejött. Láttam vagy százszor, de amikor megy a tévében vagy éppen kistesóim nézik - valahogy mindig ottragadok. A humora, a látványa, a kalandja mind magával ragadó.
3 WALL·E (2008)

Andrew Stanton animáció, dráma, kalandfilm, ... 1163 4,2 Ez pedig a másik, ahol kénytelen vagyok ottragadni. Megérinti az ember szívét egy szemétlerakó robot. Tényleg zseniális és nagyon jól mutatja be a jövőt, amit nekünk embereknek meg kell akadályoznunk. Zseniális. Egy hajszálnyival marad el a Nemótól.
4 Ratatouille (2007)
L'ecsó
Brad Bird - Jan Pinkava animáció, vígjáték 1214 3,9 Gyerekkori nagy kedvenc, remek hangulat, szerethető szereplők, izgalmas és aranyos történet.
5 Toy Story 3 (2010)
Toy Story 3.
Lee Unkrich animáció, kalandfilm, vígjáték 837 4,3 A Toy Story széria legerősebb darabja.