Filmek, amelyeket bár ne láttam volna soha

Ivan/ toplistája, 2006. július 29.

# Film Rendező Műfaj Nézettség Átlag Megjegyzés
1 Nouvelle vague (1990)
Új hullám
Jean-Luc Godard dráma 29 3,2 Komolyan nem értem Godard ezt mi a fenének szánhattta, mert ez bíz egy nézhetetlenül zavaros massza, (számomra) megfejthetetlen mondanivalóval, és értelmetlen dialogusokkal.
2 The Manson Family (2003)
Manson
Jim Van Bebber dráma, horror 48 2,0 Úristen, mennyi lehetőség volt ebben a filmben, és mennyire sikerült elbaszni. Harmadosztályú színészek, pornófilmbe illő jelenetek és valami olyan szar rendezés, hogy az fogalom.
3 Jane Doe (2001)

Kevin Elders akciófilm 17 1,7 A világ legszarabb akciófilmje, se több se kevesebb:)
4 Deadly Visions (2004)
Várj, míg világos lesz!
Michael M. Scott thriller 9 ? Ilyen ostoba történetet filmre vinni már-már művészet esküszöm.
5 Night Hunter (1996)
Night Hunter - Vámpírvadászat
Rick Jacobson akciófilm, horror 8 ? Don "Sárkány" Wilsonról azt gondolna az emberek többsége, hogy a Kickboxharcos szériájánál, bizony nincsen gyengébbje. Boldogok hát a tudatlanok, mert ez bíz annál is sokkalta szarabb. Tessék megnézni:)
6 Salò o le 120 giornate di Sodoma (1975)
Salò, avagy Sodoma 120 napja
Pier Paolo Pasolini dráma, háborús film, thriller, ... 431 3,0 Passolinit szeretem, de ezt a filmjét nagyon nem bírtam. Értem én a mondanivalóját, de amit itt képi világ alatt megjelenít, az bizony kiakasztó szerintem.
7 Wesele (1973)
A menyegző
Andrzej Wajda dráma 30 3,5 Borzalmasan művészieskedő film ami valami baromira egyedi akart lenni, csak ez nagyon nem jött össze neki.
8 Captain Apache (1971)
Apacs kapitány
Alexander Singer akciófilm, dráma, thriller, ... 12 2,2 A western filmek, legszarabb darabja.
9 Legion of the Dead (2001)
Holtak légiója
Olaf Ittenbach horror, vígjáték 28 2,3 Uwe Boll filmhez még nem volt szerencsém, de látatlanban fogadok bárkivel, hogy Ittenbach mester tud annyit mint a német "zseni":)
10 Hoodwinked (2005)
PiROSSZka - A jó, a rossz, a farkas, MEGAnagyi
Cory Edwards - Todd Edwards - Tony Leech animáció, vígjáték 379 2,7 Alig bírtam, ezt a borzalmat annó végignézni. Az egyetlen előnye az egésznek, hogy viszonylag rövid.