Danesz99

Regisztráció: 2009. szeptember 30. (14 év, 5 hónap)

Színészek: Bart the Bear, Chuck Norris, Jenny, Masuka, Ponijao, Uggie

3 2024-03-10 3,2
Oppenheimer

4 2024-03-09 3,9

2024-03-11 01:16:53 [Megérdemelte-e az Oscart...] Danesz99 #11918

Na jól van, akkor nem ütött meg a guta. :)

előzmény: Ágó (#11910)

Engem az érdekel, hogy kik és mi alapján döntik el, hogy egy filmnek milyen jó a castingja? Mi alapján fognak szavazni? Hirtelen majd ehhez is mindenki érteni fog és szakértő lesz? Szerintem ez (is) egy felesleges újítás, de hát csak szórjanak szét még több oszkárt, ha nekik így jó...

Szerény véleményem szerint a Dűnének sincs itt a helye a jelölhetők között, csakúgy mint a Rambo első három részének.

Nana, ne induljunk el ebbe az irányba. Én tényleg csak mint jelenség vettem észre, hogy régebben frappáns, vicces, a filmre jellemző idézeteket találtam az adott filmeknél, manapság meg ömlesztve kis szirszarokat, de nem is szoktam nézni hogy ki írja azokat. És Isten ments, hogy valaki gátolva érezze magát, hogy ezentúl is kiadja magából az effajta késztetését!

Én régebben szívesen olvasgattam idézeteket, de most... Én nem tudom, lehet hogy velem van a baj, és senkit sem szeretnék megbántani, de az 1-2 szavas, önmagában értelmezhetetlen vagy éppen tök semmitmondó blablák... nem. Vélemények erre? Vagy engedjem el?

On the Twelfth Day of Christmas
Magyar cím: A titkos Mikulás
Tartalom: Mitch és Maggie 10 év után találkoznak újra. Maggie újságíró, Mitch rádiós. Maggie megdöbben, mikor megtudja hogy Mitch már nem szereti a karácsonyt, mert karácsonykor vesztette el az édesanyját. Maggie eldönti, hogy visszaadja a fiú elvesztett hitét. Névtelen ajándékokat küld neki, titkos télapó aláírással. Mitch főnöke, Rita kitalálja, hogy cikket írat a titkos imádóról, amit reklámként használ a rádiónak. Maggie kapja a megbízást, neki kell megírnia a cikkeket. Mitch végül rádöbben, hogy Maggie a titkos télapó, de azt hiszi, hogy a lány azért csinálta, hogy a cikkek hatására kapjon egy jobb állást.

The Christmas Contract
Magyar cím: Karácsonyi szerződés
Tartalom: Jolie a szüleinél, Louisianában tervezi tölteni a karácsonyt, ám amikor megtudja, hogy volt barátja, Foster az új barátnőjével érkezik, ő is mindent megtesz azért, hogy egy valamirevaló partnerrel jelenjen meg. Ehhez a barátnője, Naomi bátyjával, Jack-kel köt egy szerződést. A férfi elkíséri az ünnepekre, cserébe Jolie készít neki egy vadonatúj weboldalt.

A Godwink Christmas
Magyar cím: Karácsonyi véletlen
Tartalom: Egy frissen eljegyzett nő meghívást kap nagynénjéhez karácsonyra. A látogatás során romantikus érzelmeket ébreszt benne egy fogadó-tulajdonos.

Märcz Tamás profilképénél Madaras Norbert van.

Köszönöm!

2023-12-03 21:09:23 [JÁTÉK] Danesz99 #54558

6. Kathleen Turner - Rózsák háborúja?

2023-12-03 20:24:28 [JÁTÉK] Danesz99 #54535

9. Tom Hanks - Ryan közlegény megmentése?

2023-12-03 20:12:05 [JÁTÉK] Danesz99 #54529

8. Jake Gyllenhaal - Brokeback Mountain - Túl a barátságon?