Sántha Orsolya

Regisztráció: 2009. szeptember 25. (14 év, 5 hónap)

Rendezők: Sofia Coppola
Színészek: Benedict Cumberbatch, Cate Blanchett, Christopher Walken, Dolph Lundgren, Emma Stone, Emma Thompson, Karl Urban, Kevin Spacey, Leonardo DiCaprio, Meryl Streep, Scarlett Johansson
Műfajok: akciófilm, animáció, sci-fi, szerelmi történet, vígjáték
Korszakok: Imádom a '80-as és '90-es évek filmjeit.

Nem: nő

3 2022-11-03 2,7
Antoinette dans les Cévennes
Jó a szamár is
3 2021-12-30 3,0

Rettenetes. És rettenetesen unalmas. Azt gondolták hogy az állandóan forgó felvételekről jó lesz? Ennyit még egy filmben sem láttam. Azt hittem Diane Keaton neve garancia, de sajnos már nem az.

2023-08-08 14:30:08 About Fate (2022) / A sorsról Sántha Orsolya (4) #1

Aranyos volt és szórakoztató, kedves főszereplőkkel.

Elfogult vagyok az ilyen kalandvígjátékokkal, mert nagyon jól szórakozom rajtuk. Semmi extra, hozza a szokásos kliséket és fordulatokat. Brad Pitt szerepe- sírva röhögtem. Daniel Radcliffe szerintem nagyon jó volt a gonosz szerepében. Sandra kissé plasztik, de azzal nincs mit tenni, ennek ellenére csípem. Channing Tatum nagyon szerethető és vicces ebben a szerepben. Szeretem az ilyen szinte karikatúra szerű karaktereket. Persze aztán csak vannak mélységei. Kissé A smaragd románca utánérzés volt nekem, de nem bántam. Könnyed szórakozás. Elég ritka az ilyen típusú film, úgyhogy mindig örülök nekik.

Mi lett Lindsay Lohan-ből, na meg a Netflix is ilyen Hallmark filmekben utazik? Kínos.

Ez igen rossz volt. Mint valami gagyi Rózsák háborúja. Legalábbis valami olyan érzetet keltett bennem. Ezt a színésznőt ki nem állhatom, még soha nem láttam tőle jó alakítást. Nulla kémia a két főszereplő közt. Az egyetlen pozitívum a jelenet mikor az exek összefutnak vmi étteremben vagy kávézóban.

2022-11-03 04:01:56 Fire Island (2022) Sántha Orsolya (3) #2

Sok nagyobb közönségnek szánt lmbtq+ mozival az a bajom, hogy a főszereplők közt zéró a kémia. Na, itt legalább van. Kedveltem Noah-t, a főszereplőt és Willt is. És a legvégén még volt az a jelenet mikor Noah feltételezi hogy Will házasságra vágyik, ő meg azt válaszolja hogy a monogámia nem neki való , nem csak Noah lepődött meg, hanem én is. De kb. Ennyi volt az érdekesség karakter szempontból. Ott volt a két gyökér drogos piás haver akiknek a személyiségéről semmit nem tudtunk meg, kb. ugyanez a dagi fekete srác is, meg a kötelező öregedő leszbi "anyu". Ettől függetlenül egész jól szórakoztam, leginkább a már említett kémia miatt, végig csak drukkoltam hogy jöjjenek már össze.

Volt pár számomra váratlan csavar, valahogy mégsem tetszett. Mindenki iszonyú önző, tényleg nincs egy kedvelhető karakter, mintha egy csapat nárcisztikus pszichopatát engednének randalírozni. Bár a sztori szerint tinédzserek, szóval, lehet hogy csak ennyi. Legalábbis a mostanság divatos tinisorozatok alapján (pl. Eufória). Maya Hawke mindenütt.

Végre megint egy szórakoztató családi kalandfilm. Kevés ilyen van manapság. Egy percig sem untam, sokat nevettem.

2021-11-04 16:26:56 Unfaithful (2002) / A hűtlen Sántha Orsolya (3) #8

Érdekes volt Gere-t, aki általában szívtipró, a felszarvazott férj szerepében látni. Hangulatos film, érzékenyen ábrázolja a házaspár összetartozását. Az utolsó jelenet is tetszett, bér nem ilyen befejezést vártam. Kíváncsi lennék az eredetinek mi lett a vége.

Totál nézhetetlennek tűnt a bemutató alapján, ezért is nem néztem meg korábban. Ahhoz képest elment egynek :D