málna

Regisztráció: 2009. április 13. (14 év, 11 hónap)

Nem: nő

Finding Forrester
Fedezd fel Forrestert!
4 2011-08-07 3,7

2009-04-27 21:29:36 The Weather Man (2005) / Az időjós málna (3) #37

A véleményem kicsit vegyes,a film közben néha úgy éreztem,hogy igen,ez egy nagyon jó film,néha pedig nagyon is átlagosnak tűnt..mindenesetre szerethető a "közelség" miatt,egy átlag embert mutat be,mindennapi problémákkal,amik bárkivel megtörténhetnek.,viszont néhány kép és jelenet egyáltalán nem mindennapi,ügyes megoldások..a sok jó ellenére nem mondhatom el,hogy le vagyok nyűgözve,valamiért többet vártam.Nálam ez erős közepes,és valljuk be,vannak ennél sokkal jobb filmek is;)

2009-04-15 21:44:37 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] málna #1581

Ez már olyan mónika-show feeling..:D hagyjunk inkább helyet a filmmel kapcsolatos tapasztalatoknak..

Áthelyezve a(z) Eyes Wide Shut topikból.

Az a két sor úgy is értendő,ahogy le van írva,egyrészt kíváncsiság,másrészt poén,és nem kértem kommentet rá...-.- a lényeg az,amit utána írtam..

előzmény: VVega (#9)

2009-04-15 19:58:07 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] málna #1578

egyébként a történet rövid leírása szerintem nem ok.Szó sincs szállodai portásról,egy tengerésszel akart lefeküdni,de nem tette meg,csak annyit mondott hogy gondolt rá..és szerintem a folyton visszatérő fekete-fehér jelenet,amiben Nicole és a tengerész van,az csak a férje képzeletében játszódik le,nem történt meg..legalább is szerintem így van..

Áthelyezve a(z) Eyes Wide Shut topikból.

Kíváncsi lennék azokra,akik ezt a filmet nézhetetlenre értékelték..hogy miért tették,ők nem is értik XD?ajánlom figyelmükbe jackie chan és a rambo folytatásokat,azokat talán könnyebb lesz megemészteni:D
Nicole jó volt,de Cruise...szokás szerint csak a "most nagyon gyanakvó vagyok" tekintetét és a "bután mosolygok mint általában" arckifejezést tudta felvenni:D sajnálom hogy őt választották a doktor szerepére...Ezen felül figyelemre méltó alkotás,és szerintem a sokak által emlegetett "pornós beütés"-sel nem lehet jellemezni az egész filmet,bár tény hogy ez végig jelen van,de pont ezért egy 20 perc után már természetessé válik a jelenléte:) és jobban lehet koncentrálni a film lényegére . Nagyon tetszett,hogy annyira titokzatos,így végig leköti a figyelmet,akkor is ha épp egy elnyújtott jelenetet nézünk,legalább is rám így hatott:)és a zene is passzolt,ugyanaz a zongora dallamm szőtte végig a filmet,és fokozta az egyébként is izgalmasabb jeleneteket.Et a film bizony nagyon rendben van! (Mr.Cruise-t kivéve...:P )