Karin

Regisztráció: 2009. január 19. (15 év, 1 hónap)

Neighbors 2: Sorority Rising

2 2014-11-14 3,5
Into the Storm
A vihar magja
3 2014-10-30 2,6

A vége tényleg kicsit izomszagú lett, mégsem tudok rá haragudni. Más idők jártak Hollywoodban.
A maga korában éppen elég nagy sokkfaktort vállaltak be azzal, hogy a villain a kislány egy rendes fehér amerikai családban.
Nem is akármilyen :) Sosem gondoltam volna, hogy vásznon egy gyerek fodros ruhában maszk, trükkök és CGI nélkül ennyire fenyegető tud lenni. Rhoda utolsó, Leroy-jal közös jelenete előtt le a kalappal.

Csakúgy Nancy Kelly előtt, aki elég hatásosan hozza az idegösszeroppanáson innen és túl vergődő anya szerepét.

Nekem annyi elvárásom volt, hogy Anna Faris legyen hűűje. Ezt teljesíti is. Sajnos semmi többet.

Najó, ZQ pár percének is örülünk. :)

Kicsit sok volt Carly-ból, de ezt is beleszámítva szépen hozza az amúgy zseniális sorozat hangulatát. Ennél többet nem is vártam el.

Az utolsó kép(a pirospulcsis) szerintem a smileyface-ből van

2011-11-06 19:37:53 Melancholia (2011) / Melankólia Karin (2) #21

Én itt egy mindenjó, ha végejó befejezésnek örültem volna a legjobban.

De csak mert megnéztem volna Kirsten Dunst arcát akkor, nagyon irritált a karaktere.
Az lett volna az egyetlen olyan jelenet, ami tényleg tetszett volna.

Világvége víziók ellen már be vagyok oltva. A rettegős-szomorkodós hangulat most se csapott meg, talán ha 8-10éve nézem.

Kezdek elbizonytalanodni, ugyanazt a filmet láttam-e.

Én egy 2011ben forgatott, durván másfél órásra nyújtott átlagos Renegát epizódot láttam, Lorenzo Lamas, gumibunyó, mocik és cicik nélkül. Félmeztelen macsó-magánnyomozó helyett öltönyös macsó-ügyvéddel.

Azért a "Nagyonnagyon fontos dolgot tudtam meg, majd holnap elmondom mit. Várj, csöngettek!" hangüzenet már abban a műfajban, 20éve is túlzás lett volna. :D
Nálam ott telt be a pohár.

Ne vedd a szívedre.
Albinó vagy se, mindegy, ebben a filmben mindenki retardált.

előzmény: pókmacska (#5)

Én jóiedieg ingadoztam a hármas és a négyes között.
Viszonyítás(ami a friss scifiket, tini-akciófilmeket illeti) plusz látvány-hangulat alapján.

De az utolsó két perc tényleg annyira, de annyira röhejesre sikerült, hogy egyből megoldotta a gondomat.

2011-01-14 14:31:21 Skyline (2010) Karin (3) #15

Most meg én nem értem, mi a problémád a vadasparkokkal, vagy hogy hogy jön ez ide.

(((Egyébként aludtam már vadasparkban, lakókocsival, sőt, még magasabb is volt a komfortérzetem, mint némelyik atheni hotelban.
Remélem, nem sérti az érzéseidet, hogy volt képem összehasonlítani a kettőt. )))

A legnagyobb meglepetés az volt, hogy miután most, pár hete újranéztem kiskamasz korom óta először, még mindig elröhögcséltem a nagyrészét.

Nagyon-nagyon kevés olyan gyerekként bálványozott film van, ami felnőttfejjel, és majd' két évtizeddel később sem okoz csalódást.
Ez olyan. :)