peti0290

Regisztráció: 2008. április 22. (15 év, 11 hónap)

Műfajok: akciófilm, fantasy, kalandfilm, sci-fi, thriller, történelmi film, vígjáték
Országok: amerikai, angol, francia, magyar, német

Születési év: 1991

Call Me by Your Name
Szólíts a neveden
4 2024-02-20 3,9

2024-02-21 22:14:30 [Hamarosan a mozikban!] peti0290 #6689

Ezzel a projekttel egy darabig el lesz :) Kíváncsi vagyok, hogy hány azonos jelenet lesz a 4 filmben, ahol maximum a kameraállások változnak csak.

előzmény: BalaKovesi (#6688)

Megkaptuk a régóta hiányolt nevet :)

előzmény: BalaKovesi (#1)

Sziasztok!

Jack Randall adatlapja két színészt takar: Jack Randall és Jack Randall

2024-01-18 22:20:20 Jumanji (1995) peti0290 (4) #16

Szerintem mikor a végén visszakerülnek 1969-be, akkor nem arra lettek kárhoztatva, hogy újraéljék onnantól az életüket, hanem Alan esetében éppen hogy visszakapta azt a 26 évet, amit kényszerűen a játék fogságában töltött el. Egyúttal pedig lehetőséget kapott, hogy az apjával is rendezze viszonyát. A következő jelenből ki is derült, hogy ezáltal (mivel a kívülállók nem is érzékeltek végül semmit az eltűnéséből) máshogy alakult mindenki élete, legalábbis a szűk környezetében. Azért szerintem az sokak fejében megfordult már, hogyha élete egy adott pontjára visszamehetne, akkor mit csinálna másképp, mint ahogy végül történt.

előzmény: o0o (#14)

Sziasztok!

Harold Goodwin adatlapja jelenleg két azonos nevű színészt foglal magába: Harold Goodwin és Harold Goodwin.

2023-11-11 22:20:41 Loki (2021) peti0290 (4) #5

Szerintem tartotta a színvonalat, ami különösen üdítő, mert sajnos mostanság a Marvel mind filmes, mind sorozatos fronton eléggé elkezdett lejtmenetbe kapcsolni, és az előrejelzések szerint a Marvelekkel az első anyagi bukás is kinézhet akár. A Loki 2. etapját amúgy a még mindig nagyszerű Hiddleston mellett a friss oscaros Key Huy Quan bohókás, szerethető feltalálója és Majors több szerepes játéka húzta még fel. Utóbbi további szerepének a sorsa az MCU-ban a magánéleti ügye(i) miatt most eléggé pengeélen táncol, és sajnálnám ha a Kang-sztorivonalból emiatt kéne visszavenni, mikor kezd végre érdekessé válni. Persze ha bűnös, akkor nyilván kapja meg a büntetését, nem akarom mentegetni. Színészcserével még megoldható a folytatás.

előzmény: Umberto (#4)

2023-09-28 14:40:51 [In Memoriam...] peti0290 #3219

Ohhh :( Nyugodjék békében!

Egyébként a Rendőrakadémia ugyanazt az utat járta be a 80-as években a vígjátékok közt, mint Freddy Krueger, Jason Voorhees stb. a slasherek közt: viszonylag olcsón kijött, pár közepesen ismert színész, másfél órányi "cselekmény", aztán hadd szóljon...Én kisgyereként a 2. és a 3. részt láttam számtalanszor (megvolt VHS-en) és persze akkoriban teljesen jó szórakozás volt. Aztán később, még szintén gyerekként TV-ből láttam az első, valamint 4.től felfelé a további részeket is. Az 5-6-7 már akkor se jött be annyira. Utoljára kb 10-12 éve láttam a szériát, akkor is még elrötyögtem rajta, de mostmárt nem tudom hogy mennyire tetszene még. Alkalomadtán beiktatok egy újabb maratont :)

U.i. a főcímét viszont még mindig bírom :)

Ez igaz, de ha ebből a legjobb részletek vannak fent, akkor bele se merek gondolni, hogy milyen a többi :)

Ellenben az 1 hete bemutatott Oppenheimer már 100 szavazat fölött jár :) De hogy ne legyek totál off, perverz kíváncsiságból felmerült bennem, hogy még is belenézek, de aztán rájöttem, hogy túl rövid az élet 2 órát kidobni erre, a Youtube-on fellelhető pár részlet meggyőzött erről.

előzmény: Gergely Gergő (#4)