elzablues

Regisztráció: 2019. június 13. (4 év, 9 hónap)

Bemutatkozás

Kilépett felhasználó.

Duminica la ora 6
Vasárnap hat órakor
5 2020-11-04 4,6
Me And You And Everyone We Know
Te meg én és minden ismerősünk
4 2020-11-04 3,8

Okuribito
Eltávozók
5 2020-10-30 4,4

2020-11-04 22:43:43 [Általános fórum] elzablues #8849

Bár nem szokás innen leköszönni, én most mégis élnék ezzel. Ehhez tartozik egy kis személyes, de cucu talán elnézi, h chat funkcióban nyomok egy utolsó kört. Szóval: kell egy jókora, azt hiszem, h min. fél éves digitális detox. Másfelé, befelé figyelés. Ami az oldal témáját érinti, szeretnék ráfeküdni az animálásra és a stop-motion-re. Feldolgozni William Wharton-tól az Éjfélre kitisztult, és majd itt is megmutatni. Szükséges a csendesülés, a könyvek, a rajzolás, új technikák megismerése, a tanulás. Hogy több értéket tudjak közvetíteni, hozzászólásokat tekintve is. És csak nagyon minimális internet. Ennek okán mindenhonnan visszavonulok. Persze, nem szükséges ezt bejelenteni, és igazán apró csepp vagyok én itt, de szerettem volna megköszönni, h vagytok. H mindig kérhettem ajánlatot, h FB-n eljuthattam a 42. (kösz a halakat) napig a 100 napos filmes kihívásban, h humoros, értelmes eszmecseréket és véleményeket olvashattam, és még azt is, ha valaki kb. anyámba küldött el... Elnézést, ha idegesítő jószág vagyok/voltam. Mindennel együtt jó ez a hely, és bízom benne, h még sokáig az is marad. Nekem sokat adott, sokat adtatok, főleg gömböcugróka mimóza (hát ennél többféle módon kiemelni se lehetne), és fog/fogtok majd a jövőben is, miután visszajövök, ebben biztos vagyok.
Addig is engedjetek meg itt a túloldalon egy nagy mosollyal nagy integetést, és tárjátok jó irányba a szemeteket, legyen az vászon vagy egy kisebb képernyő, és kifele, vagy befelé.

2020-11-04 07:37:26 [Tévésorozatok] elzablues #3883

Így tudnám megfogalmazni én is. Az első rész utáni pozitív visszajelzések miatt nekikezdtem, 4 részletben néztem végig az évadnyitót... A Scorsese lány kifejezetten irritált. De Jack Dylan Grazer-ben van valami, ill. ugye Guadagnino, szóval nézem azóta is, a 2. résztől fog.

előzmény: BalaKovesi (#3878)

Előre is nagyon köszönöm. :)
(És akkor most ismét kint lészen a cím egy kicsit.)

előzmény: mimóza (#30)

Ez lesz az 1000. filmem, holnap. Köszönöm, h csak át kell innen fordulnom amoda.

előzmény: dikalosz (#4)

2020-11-03 13:09:17 [Tévésorozatok] elzablues #3877

Nekem bejön Luca Guadagnino-tól a We are who we are.

előzmény: Xuja (#3875)

2020-11-03 13:07:51 [Tévésorozatok] elzablues #3876

A háttérnek és annak, mennyiben vesz részt az egészben, nem néztem után, csak egy másik kommentszekcióból fordultam ide. Majd legközelebbre tanulok hibáimból, a megjegyzések pedig jogosak, köszönöm.

2020-11-03 11:11:19 [Tévésorozatok] elzablues #3872

Hidegen hagy a SW úgy istenigazából, majd egyszer, talán megérik bennem, h megnézzem, más esetben is volt már így. Favreau-t stabil közepes rendezőnek tartom, de erre többen kb. esküdtek, h magasabb szintet képvisel, mint amit átlagosan produkál. De így akkor nem erőltetem, A séfre viszont ránézek majd, köszi.

előzmény: Kempesbaba (#3871)

Nem tudom, ki jelölte még be Nick Cave-et, de jár neki egy pofa sör: €[_] (A habot odaképzeli.)

2020-11-03 10:41:50 [Tévésorozatok] elzablues #3869

Jon F. kapcsán ajánlották más fórumon. Értelmezhető/élvezhető úgy, h az ember egyetlen SW filmet látott, és nem is tervez többet?

NICK CAVE! Ja és Nick Cave.