Hinori

Tapasztalat: 1991 film
Regisztráció: 2014. november 10. (9 év, 4 hónap)

Bemutatkozás

"A film minden más művészetnél inkább bővíti, gazdagítja, illetve náluk tényszerűbb módon koncentrálja az emberi tapasztalatot. Sőt, nem csak gazdagítja, hanem, fogalmazzunk így, jelentős mértékben ki is egészíti. Ez jelenti a film valódi erejét, és nem a "filmcsillagok", a kalandok és a szórakoztatás. Az igazi film nézője nem is annyira néző, mint inkább tanú."

Andrej Tarkovszkij

Műfajok: dráma, háborús film, horror, thriller, vígjáték

Nem: nő

2 2024-02-10 2,4
Night Swim
Éjszakai merülés
2 2024-02-06 2,2

Szeretném kérni az alábbi filmet:

Pentagram (A pentagram csapdájában) 2019
IMDB: https://www.imdb.com/title/tt7711764/?ref_=nv_sr_srsg_3
Tartalom: Négy tolvaj egy rablásból menekülve egy közeli elhagyatott házban talál menedéket, ahol egy pentagram csapdájába esnek. A gyertyafényben való tartózkodás jelenti egyetlen biztonságukat; a menekülés biztos halált követel egy titokzatos entitás kezében.

Köszönöm.

Sziasztok!
Szeretném kérni a következő filmet:

Ne hallgass rájuk! / Voces (2020)

Tartalom:
Sara, Daniel és 9 éves fiuk új életet kíván kezdeni újdonsült otthonukban, nem tudván, hogy házukat a környéken csak "a hangok házaként" emlegetik. A fiú, Eric, az első, aki észleli a furcsa hangokat, amelyek mintha a családdal próbálnak kommunikálni. Amit először Eric képzeletének tulajdonítanak, szülei számára is gyorsan zavaró valósággá válik. A válaszokat keresve Daniel felkeres egy paranormális jelenségekre specializálódott híres szakértőt.

Köszönöm!

2018-06-08 14:25:02 [Filmet keresek] Hinori #2320

Igen, ez az. Köszönöm szépen a segítséget! :)

2018-06-08 13:53:10 [Filmet keresek] Hinori #2318

Sziasztok, egy ismerősöm keresne egy filmet, de nem sok emléke van róla. Állítása szerint van vagy 15-20 éves film. Annyi rémlik neki belőle, hogy egy férfi reggel felkel, beül az autóba, aztán valamiféle dugóba kerül, ami után el kezd lőni mindenkire. Ha valakinek van ötlete, megköszönöm és továbbítom! :)

Sziasztok!
Nem találtam az adatbázisban, így szeretném a következő filmet kérni:

Köszönöm szépen!

Jó történet, rossz kivitelezésben.. Kár érte.

2016-03-21 21:00:12 Minions (2015) / Minyonok Hinori (2) #25

Én megpróbáltam... tényleg megpróbáltam! Háromszor is nekimentem, de egyszerűen az utolsó fél órát már nem bírtam megnézni. Sajnálom, mert annyi animációs filmet láttam már, de ez egyszerűen nem tetszett.

2016-03-19 00:53:53 400 Days (2015) / 400 nap Hinori (2) #1

Túl sok a megválaszolatlan kérdés. Nem tudjuk meg, hogy mi lett az eltűnt tagokkal, mi történt a külvilágban, vagy hogy történt-e egyáltalán valami. Az egész egy inkoherens katyvasz számomra. Nem tudta elérni a "jajj, most agyalok rajta napokig" státuszt, mert se támaszpont, se csavar, csak a nyitott befejezés. A logikátlan lezárását leszámítva egész elfogadhatóra sikeredett a film.

2016-01-02 15:22:39 [Filmet keresek] Hinori #1873

Segítséget szeretnek kérni akik szeretik a filmeket!
Keresek egy olyan filmet aminek csak pár részletére emlékszem! Idegenek vannak benne amiknek a vezére egy szőke nő, persze emberi testben és az idegen alakja egy sáskára hasonlít... Tűnnek el az emberek a kórházakban és azokba költöznek bele ezek az űrlények. Egy csapatnak feltűnik h vmi nem jó a városban stb ... És elkezdik felkutatni mi történt stb stb... Elég kusza, de ha vkinek ismerős lenne vagy tudja miről hablatyolok akkor írja meg nekem! 2000 előtti film lehet, és nem A lény az. Köszi előre is!

Groteszk, csavaros alkotás remek zenével ötvözve. A japán mentalitásnak megfelelően dolgozza fel Shion Sono ezt a nehéz témát. Egy két jelenet kaotikus és lassú, de abszolút megvagyok elégedve azzal ami a szemem elé tárult.