maxwell

Regisztráció: 2013. január 19. (11 év, 1 hónap)

Igyi i szmotri

4 2013-02-17 4,0
Mars Attacks!
Támad a Mars!
3 2013-02-17 3,3

pont ez a lényeg, olyan szereplőket válogattak össze, akik megfelelnek ezeknek a sémáknak. csak itt Zack és Carla nem egy bárban átmulatott éjszaka után fekszik le egymással, hanem egy bogarakkal megvívott csata után. Természetesen ennél a film sokkal mélyebb, szerintem hallgasd meg ezt: http://youtu.be/4Wx2_GurTvo

előzmény: Jereváni Rádió (#36)

hát akkor fuss neki mégegyszer, ahogy Puzsér mondta; ez egy B kategóriásnak látszó film, hatalmas költségvetéssel. mert a témája, a történet, a felépítés valóban B kategóriásnak tűnhet, ám a technikai megoldások, a látvány baromi jó lett, sok pénzt öltek bele. de nem is ez a lényeg, hanem a mondanivalója. egy kb. színtiszta fasiszta társadalmat mutat be, ahol az egyén, mint olyan nem létezik, ahol az állampolgárság az érték, ahol kivégzéseket élőben mutatnak, ahol a suli után a srácok meló helyett a mészárszékre mennek egy durva kiképzés után. kicsit merülj el benne és nézd meg mennyire abszurd ez az egész társadalom, a rendszer. a bogarak természetesen csak egy fiktív ellenség, akikről ugyanúgy beszélnek, mint bármelyik diktátor a Földön az ellenségeiről.

előzmény: Simpleton Larry (#31)

ez a film istenkirály, akárki akármit mond! tele van poénnal, amiken kb. az egész filmet végigröhögtem és emellett egy jó nagy pofánköpés úgy szépen taknyosan. plusz pont, hogy létrehoztak kb. egy teljesen új műfajt.

nem volt rossz, mondjuk a könyv az jobban átadta a polgárháború fílingjét.

2013-02-09 23:31:11 Watchmen (2009) / Watchmen - Az őrzők maxwell (5) #234

nem véletlen, hogy itt ennyi vélemény van a filmről. isten király ez a film, jó kis "dark" hangulata van, elgondolkodtató monológokkal, párbeszédekkel és jelenetekkel. az egyik kedvenc filmem.

ezen hogy aludtál majdnem el? elég izgalmas film volt, pörgött rendesen. a második rész az tényleg gyenge, de ez teljesen jó.

előzmény: jesi (#1)

2013-01-23 22:50:56 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] maxwell #16998

jó hülye vélemények vannak itt. akinek az 1. és a 2. rész után ez tetszett, vagy éppen ez tetszett az első kettő helyet, vagy éppen az első kettő se tetszett nekik, azok mind hülyék! ennyi a véleményem! köszönöm!

Áthelyezve a(z) Üvegtigris 3. topikból.