schatutanitvany

Regisztráció: 2011. május 30. (12 év, 9 hónap)

Rendezők: Christopher Nolan
Színészek: Brad Pitt, Channing Tatum, Charlize Theron, Christian Bale, Colin Farrell, Josh Brolin, Matt Damon, Matthew McConaughey, Michael Fassbender, Noomi Rapace, Reese Witherspoon, Tom Hardy, Wentworth Miller

Nem: nő

The Roommate
A szobatárs
2 2016-05-12 2,4

2015-12-05 15:09:53 Legend (2015) / Legenda schatutanitvany (3) #7

Nem tudok rosszabbat adni 3-asnál Tom Hardy miatt, pedig nagyon, nagyon szeretnék. Annyira lapos és érdektelen, halálra untam magam....pedig TOM HARDY az istenért!.... És ennyire rossz rendezésben, szerencsétlen..kárba veszett az a rengeteg munkája amit az egyébként állati jó alakításába fektetett. Pedig annyit vártam ettől a filmtől főleg a trailer alapján. Ahogy lentebb írják, tényleg lehetett volna ebből klasszikus, ilyen alakítással, meg díszletekkel,.... de ha semmi történet nincs, illetve ilyen rosszul van elmesélve, akkor az atyaúristen, de még Tom Hardy sem menti meg a filmet a középszerűségtől....... :(

Nagyon nagyon jó, csak ajánlani tudom!

Hát ez brutális volt! Szerintem az év legjobb filmje. Pedig a mai forma 1 számomra halál unalom. Még a barátom szerint is, aki Senna haláláig megszállott rajongója volt a sportnak, azóta azonban nem is nagyon nézi. De olyan szédületes lelkesedéssel beszél még mindig a régi forma 1-ről és annak történetéről, hogy az engem is magával ragadott. Abban voltak még igazi drámák, feszültséggel volt teli minden verseny, minden kör.... Ezért vártam én is érdeklődéssel ezt a filmet, már a trailere is fantasztikus volt, de ilyen dialógusokra......zene, képek, vágás, színészi játék.....dialógusok!!!! - még én sem számítottam. Elképesztő! fantasztikus!... Kurva jó, na! Kötelező! ;) De ha nekem nem hisztek, hallgassátok meg Szirmai Gergőt! ;)

Hjajj, annyira utálom ezt a csajt, hogy nem igaz! De ezt félretéve is úgy szar a film, ahogy van. Ebben a témában az összes film sokkal drámaibb, vagy izgalmasabb, vagy egyszerűen csak jelentősebb mint ez. A gyógyszergyári kritika mentené meg a nézhetetlentől, de annácska bamba bociszemeinek bámulása vissza is rántják gyorsan.

De én már láttam, és szavazni akarok, és nagyon erős 4-es!

Én már láttam, a német mozikban már bemutatták... Ezt kivételesen tényleg moziban néztem meg. Nagy csalódás, a többit a lentebb említett profikra hagyom. Annyi mindent lehetett volna kezdeni ezekkel a színészekkel, pár jó alapötlettel. De egy pár lapos poénon kívül a nagy mondanivaló elmaradt, a történet(ek) üresek. Nem szól ez semmiről, egy nagy 3 órányi üresség az egész. A trailer után ez tényleg csak egy nagy blöff ahogy critixx írja.

"Az ameddig a lábam bírja" nekem sokkal jobban tetszett. Persze mint mindig (A kísérlet, A hullám...stb) itt is érvényesül, hogy életszagúbbra sikerült az európai változat, mint a sztárokkal teletömött amerikai. Nem spoilerezek, hogy miben más, inkább nézzétek meg, megéri. Ezt a hollywoodi Nat.Geo-s természetfilmet meg felejtsétek el. A képek miatt 3-as.

Imádom az ilyen beteg filmeket. Ráadásul Almodovar. Ráadásul hihetetlenül jó a zene. Ráadásul Banderas...Amikor a címet meghallottam, már tudtam, hogy ez érdekel. Amikor a borítóképet megláttam, sejtettem, hogy jó lesz. Amikor a trailert láttam, tudtam, hogy mi lesz benne a csavar és miről szól, és már akkor tudtam, hogy ez egy állati jó alapötlet és imádni fogom a filmet. Főleg mert igényesen is van megcsinálva.....hát ige: Almodóvar....és Banderas...

2012-04-06 16:50:30 Taken (2008) / Elrabolva schatutanitvany (3) #90

Erős kezdés az elrablásig, aztán tipikus hollywoodi, elcsépelt, abszolút nem életszerű, buta akciófilm a a továbbiakban.

"sablonos", "nem mond újat"....annyira elegem van már az ilyen jellegű "okos" kritikákból. Aki már látta ezt a témát más, korábbi filmekben, annak persze hogy nem mond újat. De akinek ez a film az első találkozása a témával, annak nagyon is sokat mond. Foster jól játszik, a téma fontos és érdekes, morális kérdéseket vet fel, Van min gondolkozni a film közben és utána. Nem mindenki nézte végig az összes filmet a 20-as évektől kezdve, így nem mindenki látta pl a Dirty Harry-t és az összes többi bosszúállós filmet. Azért mert egy témát már többen feldolgoztak, attól még ennek a filmnek nem lesz kevesebb a mondanivalója.