Hi-tech Angel

Regisztráció: 2010. szeptember 27. (13 év, 6 hónap)

Rendezők: Christopher Nolan, Guy Ritchie, Stanley Kubrick
Színészek: Christian Bale, Christopher Lee, Cillian Murphy, Ian McKellen, Keanu Reeves, Michael Fassbender, Sebastian Stan

Nem: nő

2 2015-06-30 2,8
X-Men: First Class
X-Men: Az elsők
5 2015-06-30 3,8

Ha lehetne, "Excellentre" osztályoznám! :) Nem egy filmművészeti alkotás, de nekem a szívemhez nőtt (a második rész viszont nekem óriási csalódás volt).

Off: abban a reklámban apám az ablakmosó :D

előzmény: Lurenkill (#47)

2014-02-17 18:45:23 Iron Man 3 (2013) / Vasember 3. Hi-tech Angel (5) #90

Cáfolom!!! :) Kedvenc randifilmem, barátom talán már unja is, 3-4x tuti megnéztük :D

Életem egyik legnagyobb filmélménye, zseniális!

előzmény: blazserbozso (#88)

Én az első két részt elolvastam, és nemsokára jön a harmadik, mert maga a mű egyszerűen zseniális. A filmet még nem láttam sajnos. Lisbethnek világéletében nagy szerencséje volt. A másik, amivel tudnám ezt magyarázni az életben maradását az az, hogy élni akart.
A könyvben le van írva, hogy a lövés után cselekedetei nagy részét ösztönből teszi. Nem is emlékszik a lövésekre, csak azt tudja, hogy mindene fáj. Mivel neki az életben maradás rögeszméjévé vált, ezért ösztönből cselekedhetett így. Ezen kívül a könyöke és a térde közé szorult a levegő.

2011-02-16 19:31:06 Akira (1988) Hi-tech Angel (5) #32

Neten megvan, csak guglizni kell. Magyarul az első kötetet találtam csak, a többit angolul keresd.

előzmény: galgakukonya (#31)

A következő rész egyben az utolsó is lesz. :D Barátnőm olvasta a könyvet. Ne számíts nagy bummra!

előzmény: k3pl3r (#34)

Ohh, megnomytam az "Új vélemény"-t, nem is én lennék... ^^"

Tehát nagyon emlékezetes filnm volt, és a befejezés nagyon realista volt.
Végre nem ússza meg sértetlenül a finálé-harcot, hanem - sajnálatos módon - leszakadt a lába. A Dreamworks felnőtt.

Tehát nagyon emlékezetes volt. :D Még jópárszor megnézem. ^w^*

Ez az egyik legjobb Dreamworks. Még a túlhypeolt Shreket is lekőrözi... nem is illene hozzá mérnem!

Én 3D-ben láttam, és meg kell hagynom: az első sárkánylovaglásos jelenet volt a legjobb!

"Kulturális szemét"? Hát ilyet azért nem mernék mondani egy olyanra, ami már hamarosan "alapmű" a filmvilágban. Van benne trágár beszéd, kevés erotika, félreérthető helyzetekből adódó poénok. Pont olyan, mint a valós élet. Milyen lenne már, ha Bridget kedves, és rokonszenves lenne? Akkor a fiém mehetne is a szingli-klisék toplista élére. Ez egy nagyon is klassz és tanulságos film. Kimondottan realista, nekem személyes kedvenceim közé tartozik.
Ne várjuk el filmes karaktertől, hogy tökéletes legyen! Nem kell több Mary-Sue! (ez egy kifejezés, ami főleg rajongói történetek körében terjedt el) Mi a jó abban, ha egy filmszereplő nem életszerű? Semmi. Unalmas, és kiszámítható. Bridgetben pont az a jó, hogy kicsit ellenszenves, és mégis bepasizik... persze várnia kellett rá "pár" évet, de nem ez a lényeg. :D Reményt ad a reménytelen hölgyeknek. nem kulturális szemét, hanem egy nagy ötös. :D

Elég sok utópiát láttam, mégis "hasra estem" tőle. :) Ez a film nem hatásvadász. Egyszerű negatív utópia, lélektani dráma, kevés romantika, és akció... ezekből áll össze.
Christian Bale - mint mindig - nagyszerűt alakított. A film elején ki nem állhattam őt, felemelő érzés volt látni a benne kibontakozó embert. A fiáról nem is bezsélve.
A kutyás, és a Beethovenes jelenet nagyszerűre sikeredett. Hát még a finálé! Emlékezetes végjátéka van, rendhagyó, arról nem is beszélve, hogy a pisztoly-kata nem elég, hogy mutatós, elhiteti a nézővel, hogy ez bizony veszélyes, és hatásos harcművészet. :D

Remélem, Christian Bale-ről még 200 év múlva is hallani fognak.

Ötös ^^*

előzmény: Manómaszat (#38)