kilépett felhasználó

(kilépett)

Regisztráció: 2010. április 8. (13 év, 11 hónap)

Hát nem, finoman fogalmazva.

előzmény: Gruden Gergo (#8)

Írtam mailt. Megköszönném :-)

előzmény: cucu (#22)

Jó kis punk attitűd, ami ugyan klisés, de ellenben nagyon igaz. Viszont, ha már klip, a zene lehetett volna eggyel izgalmasabb.

A magyar macskanő (is) teljes mellbedobással küzd a csehül álló időjósért. Észrevehető még, hogy Kerekes Vica már itt intenzíven készült a Hab főszerepére.

Ez végre igaz. Mára végeztem Lady pHarma :-)

előzmény: Lady Ópium (#25585)

Szépek vagytok itt együtt :-)

előzmény: Lady Ópium (#25583)

Little Monsters (2019):

A film főhőse Dave, egy kiégett zenész, aki unokahúga kedvéért önkéntes munkát vállal egy táborban. Itt ismerkedik meg egy félelmet nem ismerő tanárnővel, Miss Caroline-nal, aki azonnal felkelti az érdeklődését. Csakhogy a nő figyelmére nem csak ő, hanem gyakorlatilag az összes gyerek, valamit Teddy McGiggle is mindennél jobban vágyik. Azonban, amikor beüt a zombi apokalipszis, minden a feje tetejére áll.

Kristy (2014):

Egy főiskolás lány egyedül marad az egyetemen a hálaadási ünnepek alatt, mikor egy csoport kiközösített fiatal kinézi magának célpontnak. A lánynak le kell győznie a legmélyebb félelmeit, hogy szembe tudjon szállni a zaklatóival.

Mortal Kombat Legends: Scorpions Revenge (2020):

Hanzo Hasashi bosszút esküszik, hogy megtalálja azt, aki megölte őt és a családját. Quan Chi segítségével visszatér halottaiból, hogy szembeszálljon a gyilkossal.

A Gunpowder Milkshake (2020) csúszik '21re

Those Who Wish Me Dead (2020) csúszik '21re

Deep Water (2020) csúszik '21re

Nincs meg.

Szeretném kérni az összes (?) hívőt, hogy ne reflektáljon a kommentjeimre. Soha. Kösz!

előzmény: Interracial Facial Creampie (#25580)