Halálos erő

Film Év Rendező Műfaj Nézettség Átlag
Excessive Force (1993)

Excessive Force
Halálos erő

Sal DiMacro, a maffiafőnök olyan, mint a gyík: mindig kisiklik a zsaruk markából. Pedig McCain nyomozó már három éve csak arra hajt, hogy elkapja, ha a fene fenét eszik is. Végül sikerül a nagy fogás: két társával, Frankie-vel és Dylan-nel lekapcsolják legutolsó, több millió dolláros narkószállítmányát, vételárastul. Igaz, az irtózatos pofonok, rúgások és néhány ezer süvítő golyó között a dolcsiknak nyoma vész, de megvan a lényeg! Vagy mégsem? Az egyik repedtbordájú maffiózó, kórházi ágyán - a ránehezedő súlyos érvek hatására - hajlandó DiMarcóra vallani, ám az erőszakkal kicsalt vallomás a bíróságon törvényellenesnek bizonyul, így a maffiavezér újfent kereket old. Sőt mi több, hajtóvadászatot indít a három zsaru ellen, akiknél a lába kelt pénzt gyanítja.

1993 Jon Hess akciófilm, krimi 7 ?

Excessive Force II: Force on Force
Halálos erő 2 - Erőre erővel

Harly Cordell (Stacie Randall) különleges ügynök és Francis Lydell (Dan Gauthier) egykor szeretők és bajtársak voltak az Öböl-háborúban. Hazatértük után elváltak útjaik mind magánéleti, mind szakmai szempontból. Amikor Harly kapcsolatba kerül Wayne O'Connor nyomozóval még nem tudja, hogy életének eddigi legnehezebb ügyébe keveredik. Wayne egy gyilkos banda után nyomoz, amely során a Francis által vezetett speciális erőkhöz jut el. A szorult helyzetbe került férfi bérgyilkosokat bérel fel, hogy öljék meg a nőt. Harly rádöbben, hogy mi folyik a háta mögött és elszánja magát a halálos harcra azzal az emberrel, akit valaha szeretett.

1995 Jonathan Winfrey akciófilm 11 1,8