The Sender (1997) ☆ 👁

amerikai akciófilm, sci-fi

1,5
★☆☆☆☆

2008-07-09 20:33:12 Jereváni Rádió (1) #1

Michael Madsennel nincs szerencsém. A legutóbb, amit láttam tőle, a Bosszú mocsara bődületesen unalmas volt, ez meg meglehetősen szánalmasra sikeredett. Madsen - némi túlsúllyal küszködve - egyszerűen nagyon szarul áll neki az akciószerep. Maffiózó, vagy bankrabló az megy neki, de akcióhősként teljességgel hiteltelen. Az autósüldözések még el is mennek, de az ufós részek elképesztők. Komolyan mondom a Csendőr és a földönkívüliekben hihetőbbek voltak az idegenek. Nem vicc, a kisebbik ufó-űrhajó engem egy csokis kekszre emlékeztetett. Ennyit a CGI-ről, illetve annak hiányáról. Shelli Lether baromi jó nő (bocsánat ő is egy alien, csak jó nő alakjába bújva) , nem csodálom, hogy Madsen is rá van egy picit gerjedve a filmben. Attól viszont padlót fogtam, hogy amikor először megjelenik a filmben, olyan a rucija, mint anno Szulák Andreának volt az Űrgammákban. Kész! A másik ami nagyon súlyos, amikor a végén az integető ufók visszahozzák Madsen apját, aki 30 éve eltűnt, ugyanúgy kinézve (semmi öregedés), ugyanabban a ruhában! Van olyan szint, amin már röhögni sem lehet. Ez az a szint.