Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga (2020) ☆ 👁

(David Dobkin)

amerikai-izlandi-kanadai vígjáték, zenés film

3,2

2021-03-20 17:33:38 sajoferenc (2) #9

Nehéz is lett volna ebből a témából jó filmet kéne csinálni. Nem is sikerült.

2020-12-21 11:38:21 gerbence (1) #8

Nemzetközi Irigy Hónaljmirigy "show", nagyobb költségvetéssel és hosszabban elnyújtva.
Ahogyan ott is, úgy itt is, poénok nem szerepelnek a filmben (vagy kivágták mindet, vagy nem is voltak, ezt nem lehet tudni); a humor forrását egy bárgyún öltöztetett, parókás, kamaszt játszó ötvenes férfi jelenti, valamint néhány idétlen jelmez. Nagyon kellemetlen volt nézni. Számomra az sem volt világos, hogy gyerekeknek vagy felnőtteknek szánták-e - talán gyereklelkű és -intellektusú felnőtteknek.
Ugyanakkor akinek az bejön, valószínűleg ez is be fog. Számomra teljesen értelmezhetetlen az egésznek a célja, az értelme, a szándéka - de mivel úgy tűnik, elég népszerű a film, valószínűleg ez nem az alkotók hiányossága, hanem az enyém.

2020-12-04 10:34:35 sapgabor (5) #7

Egy csiszolatlan gyémánt. Van benne lélek és jók a zenék is. Újra meg fogom nézni. Egy rossz nap után amikor lennt vagy összerak, feltölt, megnevettet. Ezt tudja szerintem még néhány sokak szerint sz*rnak értékelt film. Mint például a "Mamma Mia!"

2020-07-12 22:01:19 kilépett felhasználó (?) #6

Borzalmas. Annyira cringe, hogy nem is találok magyar szavakat rá :-D

2020-07-11 21:14:44 Ehun69 (5) #5

jobb mint vártam, bár az eurokakit nem láttam csak a kolbászgyereket. Izland miatt felfelé kerekítettem

2020-07-08 08:35:45 JohnnyJohnny (4) #4

Határozottan egyetértek az előttem szólókkal. Kellemes meglepetés lett, Will Ferrell és Rachel McAdams hihetetlenül jól működnek egymás mellett. Akik szeretik a dalfesztivált azoknak szerintem kihagyhatatlan darab.

2020-06-28 23:11:01 VVega (3) #3

Amikor a dalok szólnak: szenzációs. A körítés sajnos kicsit gyengébb, de egyszer így is bőven szórakoztató, akik szeretik a műsort is, azoknak mindenképp érdemes megnézni.

2020-06-28 17:31:03 polarbee (4) #2

Rachel lenyügőző, különösen a skandináv angol akcentusa fenomenális...

2020-06-28 17:28:06 Kempesbaba (4) #1

Ez a film jobb mint maga a műsor amit parodizál