Megan Is Missing (2011) ☆ 👁

(Michael Goi)

amerikai dráma, horror, thriller

3,4

2023-07-10 15:38:06 Tyúpapi (?) #10

Rettenetesen nyomasztó film!!!!!! főleg az utolsó negyed óra!!!!! bánom hogy megnéztem

2019-12-02 14:04:20 Mario Brothers (5) #9

Újra megnéztem és még mindig a legelborzasztóbb film számomra. Igen, még az Eden Lake-et is megelőzte! Ilyen kegyetlen, nihilista, beteg befejezést még az életben nem láttam filmben. Amikor Josh élve eltemeti Amy-t a barátnője rothadó holttestével együtt egy kis hordóban és hallani szegény lány könyörgését és jajgatását... Brutális! Olyan szintű dühöt és depressziót vált ki az emberből, amit csak nagyon kevés film tud. És az igaz, hogy nem hibátlan a film, de sok szempontból igenis realisztikus. Ezért kapott 5 pontot tőlem.

2019-04-03 10:00:17 Mario Brothers (5) #8

Valóban befigyel egy-két ormótlan nagy baromság a filmben, viszont elég durva belegondolni, hogy amit látunk az akárhol és akármikor megtörténhet... és meg is történik.

2018-01-30 14:35:09 necksprain (3) #7

régen faltam az ilyen filmeket, egy ideje már nem, gondoltam megnézem, nagy durvulatnak írták mindenhol. nem estem hanyatt tőle. nekem inkább az első fele jött be, ahol a csajok beszélgetnek, az egészen életszagú volt. ahonnan meg beindul, hát nem azért, de majdhogynem untam a nemi erőszakot, csinálták ezt már ezerszer ennél százszor jobban.

2013-11-03 23:51:42 flake (4) #6

Mocskosul kegyetlen és gonosz film... Ez most tényleg ütött.

2013-10-24 19:39:31 Aaron Boone (5) #5

Ez az a film a második olyan film az életemben, amit megnéztem, és azt kívántam, bárcsak soha ne tettem volna. Az Irreversible az első.

Beleég az ember agyába, szétcsap, iszonyat az egész, az utolsó tíz perc a filmtörténelem talán legnyomasztóbb egy kameraállásból felvett jelenete.

Senkinek nem ajánlom a filmet, viszont megnézni kötelező!

2013-05-23 02:39:19 devidke (5) #4

hát.. ez így lefekvés előtt meredek volt.

2012-08-19 22:30:20 Gumicsirke (5) #3

Még egy filmhez se írtam, de ide muszáj..rengeteg horrort láttam már, de ez életem legfelkavaróbb filmje volt.

2012-08-03 11:55:16 malemmu (5) #2

érdekes, nekem meg felkavaróbb volt, mint bármelyik film, amit eddig láttam a témában

2011-11-21 10:15:18 ChYga (2) #1

Ami a Lake Mungonál és a Paranormal Activitynél nagyon működött, ezúttal nagyon nem megy. A mozi egy fiktív dráma-thriller keverék áldokumentarista megoldással. Nehezen indul be a film, különösen lassan csordogál, ahol elsősorban webcames, telefonon felvett beszélgetésekből vagy épp kézi kamerával rögzített felvételekből építkeznek. Később felgyorsulnak az események, de a film sajnos nem lesz jobb. Az utóbbi idők egyik legrosszabb alkotása, amivel összeakadtam.