Zoolander (2001) ☆ 👁

(Ben Stiller)

amerikai-német vígjáték

2,9
Zoolander (2001)

"Már a kezdetektől nyilvánvaló volt, hogy Derek tehetséges gyerek. Általánosban néhány tanára egymásközt Züllenderként emlegette, bár ezt később a bíróságon tagadták. Derek ügyeskezű csemete volt, a család macskájából, Harleyból gyakran megcsinálta az akkori fürdőruhamodellek hasonmásait. Apja álma az volt, hogy Derek majd mellette fog dolgozni a bányában. Ám ez az álom csúfos halált halt, amikor Dereket megválaszották a Telfölösszáj nevű, a jobb szénbányász közösségekben népszerű élesztő alapú élelmiszer termékcsalád reklámarcának. Ez azonnal éket vert Derek és apja közé. Ismerősők több ízben hallották, hogy Zoolender "papa" azt mondja fiának: "Számomra halott vagy, Derek. Olyan halott vagy, mint anyád." Ami többeket megdöbbentett, hisz Mrs. Zoolander még nem hunyt el." - részlet Derek Zoolander hivatalos életrajzából:

DEREK-PARAMÉTEREK:
Magasság: tökéletes
Súly: hashajtás előtt 87, hashajtás után 77
Kor: Csak annyira vagy öreg, mint a csaj, akivel szexelsz. Úgyhogy akkor én 18 vagyok.
Kedvenc zene: Szeretem a klasszikus zenét, főleg a Thong Songot Sisqótól.
Kedvenc könyv: Most olvastam két bekezdést abból a regényből, amit Britney Spears írt az anyjával, és máris a kedvenc könyvem. Bravó!
Kedvenc TV műsor: Az Aranypolgár. Imádom John Candyt.
Kedvenc kaja: Bármi, ami nem néz ki túl rosszul, amikor visszajön. Semmiképp se a fasírt.
Hány éves korodban vesztetted el a szüzességed: Csak annyira vagy öreg, mint a csaj, akivel elveszted a szüzességed. Úgyhogy akkor én 53 voltam.

"Egészen biztos vagyok abban, hogy az élet mást is tartogat azon kívül, hogy nagyon, nagyon jól nézek ki; és eltökélt szándékom, hogy rájövök, mi az." - Derek Zoolander

Szereplők iszdb.hu

2016 2,5

Bemutató

• 2001. december 27.

Szavazatok összes > összes v

Ki akarja megnézni? összes > összes v

Ajánlott filmek

Film Átlag
Tropic Thunder (2008)
Trópusi vihar
3,5
Starsky & Hutch (2004)
Starsky és Hutch
3,2
Dodgeball: A True Underdog Story (2004)
Kidobós - Sok flúg disznót győz
3,4
V for Vendetta (2005)
V mint vérbosszú
3,8
Wedding Crashers (2005)
Ünneprontók ünnepe
3,5
Austin Powers: International Man of Mystery (1997)
Szőr Austin Powers, Őfelsége titkolt ügynöke
3,2
Mr. & Mrs. Smith (2005)
Mr. és Mrs. Smith
2,9
Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004)
A híres - Ron Burgundy legendája
Hajó a vége
2,6

Felhasználói toplisták

Kié Lista neve Helyezés
bodani TOP 10 vígjáték (betűrendben)